KONKURSY NAJNOWSZE Życie z alergią

Poczuj świeżość na wiosnę z dezodorantami marki CD!

dezodoranty CD

Wiosna pachnie świeżością, która dodaje pewności siebie i energii. Wraz z marką CD przygotowaliśmy konkurs z zestawami dezodorantów o zapachu lilii wodnej do wygrania. Razem z nami poczujcie świeżość na wiosnę!

Naturalna świeżość i ochrona

Dezodoranty marki CD o zapachu kwiatu lilii wodnej zapewniają długotrwałe odświeżenie skóry. Skuteczny system zapobiegający przykremu zapachowi daje 24-godzinną ochronę. Dzięki dezodorantom każda kobieta ma uczucie wypielęgnowanej skóry. Delikatny zapach lilii wodnej daje poczucie odświeżenia skóry, jak i wewnętrznej harmonii.

Spray, deo atomizer oraz roll on nadają się do każdego rodzaju skóry, również wrażliwej. Produkty zostały przebadane dermatologicznie, są także odpowiednie dla wegan.
Produkty zostały stworzone zgodnie z prawem czystości CD – zgodnie z nim kosmetyki inspirowane naturą gwarantują świadome pominięcie kontrowersyjnych składników.

Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot®, produkty zawierają:
0% Olejów mineralnych
0% Silikonów
0% Parabenów
0% Barwników
0% Składników pochodzenia zwierzęcego
Dodatkowo marka CD angażuje się we wspieranie i badanie metod testowania stanowiących alternatywę dla testów na zwierzętach.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw dezodorantów marki CD o zapachu lilii wodnej!

Aby wygrać jeden z trzech zestawów dezodorantów marki CD o zapachu lilii wodnej, wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaki jest twój sposób na świeżą skórę w wiosenne dni?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 26 marca br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila akcja@mojealergie.pl, wpisując w tytule wiadomości „Poczuj świeżość na wiosnę”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 26.03.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
Organizatorem konkursu jest portal Mojealergie.pl
Fundatorem nagród – 3 zestawów dezodorantów CD o zapachu lilii wodnej (w skład każdego z nich wchodzi: deo atomizer, roll on i spray) jest marka CD
Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Mojealergie.pl.
Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez fundatora nagród – markę CD w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: akcja@mojealergie.pl
W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (19)

Julka

3 lata temu

Świeża skóra na wiosnę to nie takie wielkie wyzwanie, oczywiście kluczem jest działanie od środka czyli czerpanie witamin z pysznych nowalijek ale także ruch na świeżym powietrzu, odciążenie skóry od makijażu i delikatna pielęgnacja bazująca na naturalnych składnikach takich jak oleje: kokosowy, rycynowy czy naturalne maseczki z domowych składników.

Dorota

3 lata temu

Sposób na świeżą skórę w wiosenne dni?skoki w błotnych kałużach z córką,koszykówka z synem i zielona herbata z mężem 😉

Karahunge

3 lata temu

Peeling kawowy, świeże soki z marchwi i selera naciowego robione w domu, bieganie 3 razy w tygodniu, 8 godzin snu.

Bassia

3 lata temu

Moim sposobem na świeżą skórę jest przede wszystkim picie dużej ilości wody (to prawdziwy eliksir młodości) oraz zrównoważona dieta. Dużo warzyw i pełnoziarnistych produktów potrafi zdziałać cuda dosłownie w ciągu kilku dni. Dodatkowo, stosowanie dobrego, jak najbardziej naturalnego kremu nawilżającego gwarantuje, że skóra będzie piękna, promienista i świeża.

Joanna

3 lata temu

Częsty prysznic oraz stosowanie 100% naturalnych oraz świeżych zapachów produktów takich jak Wasze maila nadzieję że tego lata również mi będą towarzyszyć

paulakr

3 lata temu

Kiedy wiosna już za blokiem,
słonko wpada gwarnym krokiem,
to ja momentalnie stwierdzam,
że #nomakeup od dziś wjeżdża.

Moim sposobem na świeżą skórę jest unikanie zbędnego makijażu, kiedy dopada już wiosenna aura. W zimę makijaż jest moją terapią, ponieważ poprawia mi humor.

ewa777

3 lata temu

Mój sposób na świeżą skórę w wiosenne dni to przede wszystkim spacery, wyjazdy na wieś, odpoczynek. Uwielbiam wiosnę jej zapachy, barwy, wiosenny deszczyk. Myślę, że to co piękne i naturalne jest na wyciągnięcie ręki…

Kasia

3 lata temu

Mój sposób na świeżą skórę wiosną to piling z fusów kawy ziarnistej i balsam nawilżający skórę.

Katarzyna

3 lata temu

Mój sposób na wiosenna świeżość jest bardzo prosty: poranny prysznic , zabezpieczenie cudownym antyperspirant em o świeżym, delikatnym zapachu
…… i mnóstwo pozytywnej energii i usmiech…. 😚

Magdalena

3 lata temu

Odpowiem zdaniem, które często powtarzała moja Babcia: „Woda i mydło – najlepsze smarowidło”. Myślę, że miała rację. Umyta, pachnąca mydełkiem skóra, zawsze będzie świeża. Wszelkie perfumy dodadzą nam zapachu i zmysłowości, ale świeża skóra to efekt podstawowych zasad higieny.

Joanna Harabin

3 lata temu

Mój sposób na świeżą skórę na wiosnę to przede wszystkim zdrowa zbilansowana dieta,bogata w warzywa,owoce,kiełki,nasiona.Ruch na świeżym powietrzu,domowej roboty maseczki,peelingi .

paula

3 lata temu

Mój idealny sposób na świeżą skórę w wiosenne dni to lekkie i przewiewne ubranie, pachnące naturalnymi kwiatowymi perfumami, daje mi to zawsze dużo radości i uczucie lekkości.

Aleksandra

3 lata temu

Mój sposób na świeżą skórę na wiosne to lekka dieta bogata w owoce, świeżo wyciskane soki oraz jogurty. To także codziennie spacery z dala od „hałasu miasta”, wieczorny prysznic odświeżający z użyciem ulubionych kosmetków.

Emilia

3 lata temu

Mój sposób na świeżą skórę na wiosnę to lekkie, ale pięknie pachnące balsamy do ciała, peelingi kawowe, lekkie perfumy, dezodorant i przede wszystkim picie dużych ilości wody.

SAI

3 lata temu

Sposób na zdrową skórę to picie dużo wody dla zdrowia i urody. Łyk świeżej wody dla ducha pogody. Woda czyni cuda i to wcale nie jest nuda. Żadnych specyfików dla pięknych wyników.

mamabeksy

3 lata temu

Przede wszystkim odpowiednia ilość snu, poranny bieg, ZIMNY prysznic delikatny makijaż i odświeżający antyperspirant. To wszystko razem sprawia, że skóra jest wypoczęta i wygląda świetnie każdego dnia. A ja czuję się świeżo godzina po godzinie.

Michalina

3 lata temu

Mój sposób na świężą skórę ,to prysznic z letniej wody , deliakatne kosmetyki myjące skóre ,ponieważ jestem alergiczką. Na koniec dezodorant z firmy CD ,bo nie uczula i przepięknie pachnie!

Wioleta

3 lata temu

Mój sposób na świeżą skórę na wiosenne dni to przede wszystkim ubrania przepuszcającę powietrze i mgiełka do ciała o zapachu owoców cytrusowych.

agjawa

3 lata temu

Sposób na świeżą skórę w wiosenne dni to przede wszystkim leki od alergii, żeby nie było zmiana skórnych, peleeng cukrowy domowy dla ciała i świeży cytrusowy balsam. To mój sposób na wiosnę!

Zostaw komentarz

0 1