Rodzaje alergii i Uczulenia

Oczyszczacz powietrza do 40 m2. Jaki jest najlepszy?

Oczyszczacz powietrza Sharp-KC-G50EUW

Źródło zdjęcia: goodair.pl

Wysoka wydajność pracy na dużych powierzchniach to sposób na szybkie oczyszczenie i nawilżenie, a więc zapewnienie odpowiedniego poziomu komfortu oddychania w salkach konferencyjnych, salonach i większych pomieszczeniach biurowych. Czy istnieją skuteczne rozwiązania pozwalające na ekspresową poprawę jakości powietrza we wnętrzach o metrażu oscylującym na poziomie 40 m2? Okazuje się, że tak, a potwierdzeniem są wyniki testu oczyszczacza Sharp KC-G50EUW, który jest bezkonkurencyjny w swojej klasie!

Zaprojektowany z myślą o wymagających odbiorcach, którzy jednocześnie cenią sobie dobry stosunek jakości do ceny model, jest dedykowany do zastosowań w domach i biurach o powierzchni do 38 metrów kwadratowych. Jest on w stanie oczyścić ją w najwydajniejszym trybie pracy w czasie nieprzekraczającym 30 minut. Jednocześnie możliwe jest jego użytkowanie w sypialniach, dzięki temu, że na niskich obrotach emituje hałas na poziomie zaledwie 19 dB, który można porównać do niemal niesłyszalnego szumu liści.

Skuteczne oczyszczanie powietrza na większych powierzchniach

Testowany przez nas sprzęt jest bardzo lekki (waży 9,2 kg), a zarazem niezwykle skuteczny. Efektywność oczyszczania jest na poziomie 306 m3 powietrza w ciągu zaledwie godziny. Stosunkowo nieduże urządzenie zostało wyposażone w nowoczesną technologię, która wykorzystuje system 3 filtrów wyłapujących cząsteczki i drobnoustroje wraz z innowacyjnym jonizatorem oraz nawilżaczem o wydajności 450 ml/h.

Doskonałe oczyszczanie powietrza oraz wysoki stopień bezobsługowości zawdzięczamy m.in. siedmiu specjalnym czujnikom, dzięki którym możliwa jest automatyczna kontrola parametrów pracy urządzenia i utrzymywanie jakości powietrza na odpowiednim poziomie. Stale mierzą one wilgotność, temperaturę i poziom zanieczyszczeń.

Sprzęt pozwala na skuteczne usuwanie niepożądanych cząsteczek i patogenów na większych powierzchniach. Oczyszczacze powietrza Sharp charakteryzują się przy tym wzorowym zarządzaniem energią, dzięki czemu ich roczny koszt eksploatacji, wraz z ewentualną wymianą filtrów HEPA, jest naprawdę niewielki. Dodatkowym atutem jest elegancki, lecz minimalistyczny design, który sprawia, że produkty świetnie wpasowują się do nowoczesnych wnętrz. Obudowa zawiera różnego rodzaju matowe i srebrne dekory, a całość osadzona jest w śnieżnobiałej konstrukcji. Warty uwagi jest również wieloetapowy, zaawansowany proces technologiczny, któremu poddawane jest powietrze przepływające przez urządzenie.

 1. Najpierw zanieczyszczenia trafiają na filtr wstępny, który zatrzymuje cząstki o wielkości powyżej 240 mikronów, roztocza, włosy oraz alergeny.
 2. W kolejnej fazie substancje lotne przechodzą przez węgiel aktywny, który bardzo dobrze blokuje patogeny, jednocześnie neutralizując dym papierosowy, tlenki siarki oraz azotu i inne brzydkie zapachy.
 3. Następny etap to filtracja z użyciem HEPA H13, który skutecznie zatrzymuje cząsteczki o rozmiarach większych od 0,3 mikrona. Oznacza to, że blokuje przepływ pyłów zawieszonych PM 2.5 i 10, które stanowią składniki smogu.
 4. Kolejny krok to odpowiednie nawilżenie i jonizacja z użyciem technologii Plasmacluster. Powietrze nabiera odpowiedniej wilgotności, a jednocześnie zostaje w niemalże 100% pozbawione drobnoustrojów chorobotwórczych. Zachowana zostaje też równowaga kationowo-anionowa.

Regularna praca urządzenia gwarantuje lepsze samopoczucie i odporność osób przebywających w pomieszczeniach. Pozwala również odpowiednio nawilżyć błony śluzowe, co jest szczególnie istotne w jesienno-zimowym okresie grzewczym.

Sharp KC-G50EUW, czyli wydajny oczyszczacz do dużych pomieszczeń

Profesjonalny i wydajny oczyszczaczo-nawilżacz powietrza Sharp KC-G50EUW to skuteczne rozwiązanie przeznaczone do pracy na większych powierzchniach. Został on wyposażony w wiele praktycznych funkcji podnoszących jego walory użytkowe.

 • 7-stopniowy miernik jakości powietrza w przejrzystej, kolorowej formie.
 • Innowacyjną technologię Plasmacluster Sport usuwającą zapachy i bakterie.
 • Inteligentny system czujników stale analizujący dane z 6 detektorów.
 • Timer pozwalający na programowanie czasu włączenia i wyłączenia sprzętu.
 • Wyraźne wskaźniki informujące o temperaturze, wilgotności i aktualnym zużyciu energii.
 • Wygodne kółka z blokadą pozwalające na szybki i łatwy transport.
 • Wyświetlacz z podświetleniem wyłączającym się w nocy.
 • Cichy tryb SLEEP oferujący emisję hałasu na poziomie niesłyszalnego szumu.

Produkty mają również wiele innych zalet. Na szczególne wyróżnienie zasługuje program CLEAN ION SHOWER, który przez 60 minut oczyszcza i jonizuje, gwarantując krystalicznie czyste powietrze rodem z wysokich gór.

Oczyszczacze marki Sharp – skuteczne rozwiązania na 40 m2

Oferowane przez markę Sharp urządzenia to skuteczne rozwiązania dla powierzchni o metrażu rzędu 40 m2. Są dedykowane również dla bardziej wymagających zastosowań w sypialniach, pokojach dziecięcych i domach alergików. Dzięki usunięciu alergenów i zanieczyszczeń możesz zapomnieć o kaszlu czy podrażnieniach oczu.

Jeżeli interesują Cię wydajne rozwiązania, mogące pracować w dużych salonach i salach konferencyjnych, to model KC-G50EUW będzie idealnym wyborem. Usunie patogeny i brzydkie zapachy, nawilży pomieszczenie, a jednocześnie nie narazi Cię na wysokie koszta eksploatacji. Pod adresem https://goodair.pl/blog/jaki-oczyszczacz-powietrza-wybrac znajdziesz więcej informacji na temat wyboru odpowiedniego urządzenia.

Komentarze (15)

nana

3 lata temu

Taki oczyszczacz jest multifunkcyjny, warto na niego oszczędzać:)

ludka

3 lata temu

W moim mieście powietrze jest mocno zanieczyszczone, więc taki sprzęt na pewno byłby u mnie w częstym użyciu.

donna

3 lata temu

Idealny oczyszczacz do naszego wielgachnego salonu:)

darienne

3 lata temu

Taki oczyszczacz sprawdziłby się w naszym salonie.

tina

3 lata temu

Taki oczyszczacz jest idealny do open space`a:)

emilka

3 lata temu

Mnie przydałby się oczyszczacz powietrza do salonu.

eve_lina

3 lata temu

To dobry oczyszczacz do dużego pokoju biurowego.

milagros

3 lata temu

Dobrze, że istnieją oczyszczacze powietrza dedykowane tak dużym powierzchniom.

tusia

4 lata temu

Ja bym chciała taki oczyszczacz powietrza do swojego salonu.

graciela

4 lata temu

Dobrze, że można dobrać stosowny oczyszczacz do posiadanej powierzchni.

karina

4 lata temu

Dobrze, że mamy tak duży wybór oczyszczaczy powietrza:)

doda

4 lata temu

Odkładamy pieniądze na oczyszczacz, bo jesteśmy alergikami, a taki sprzęt może okazać się bardzo przydatny.

ines

4 lata temu

Dobry oczyszczacz powietrza jest dziś na wagę złota, zważywszy na trudną sytuację epidemiologiczną w Polsce.

jona

4 lata temu

Przy wyborze oczyszczacza powietrza warto zwrócić uwagę na wszystkie istotne kwestie:)

wenus

4 lata temu

Taki oczyszczacz dziś by się przydał w każdym pomieszczeniu ze względów bezpieczeństwa.

Komentarze są wyłączone.