Życie z alergią

O czym marzą faceci, ale niechętnie o tym mówią?

O czym marzą faceci, ale niechętnie o tym mówią

Mogłoby się wydawać, że z mężczyznami sprawa jest prosta, walą prosto z mostu, gdy coś im nie pasuje.  Tymczasem wielu z nich boi się powiedzieć pewne rzeczy, a czasem wręcz wstydzi. O czym marzą faceci, ale niechętnie o tym mówią?

Abyś przestała mówić o babskich sprawach w męskim gronie

Mężczyźni chcą być kulturalni dla ciebie, dlatego ci nie przerywają, ale nie czują się zbyt dobrze, gdy zaczynasz w ich gronie gadać o babskich sprawach. PMS, botki na jesień czy najnowsze outfity Sterli to nie są kwestie, które cokolwiek im mówią i o których chcą słuchać na spotkaniu. Dlatego warto zmienić tematykę na bardziej neutralną, aby każdy mógł włączyć się do dyskusji.

Abyś nie była zazdrosna o jego mamę

Kobiety często zupełnie bezpodstawnie robią facetowi awanturę o to, że jedzie do mamy, chce pomóc jej z zakupami etc. Tymczasem dla mężczyzny relacja z matką też jest tak samo ważna jak dla ciebie. Dlatego nie złość się, gdy on idzie do swojej mamy. Po prostu spędź czas ze swoją.

Abyś ubierała się stosownie do okazji

Mężczyźni nie lubią, gdy ubieramy się nieadekwatnie do sytuacji i na spotkanie z jego rodzicami zakładamy skórzaną minispódniczkę. Nie chcą nas urazić swoją krytyką, ale z drugiej strony nie czują się komfortowo, gdy jego bliscy patrzą na ciebie krzywym okiem. Zależy im po prostu na tym, abyś wywarła na nich jak najlepsze wrażenie.

Abyś nie ciągnęła go na cały dzień do galerii handlowej

Mężczyźni nie są fanami zakupów, dlatego nie lubią spędzać czasu w galerii handlowej.  W związku z tym nie ciągnij go na shopping, gdy on tego nie znosi. Pojedź do galerii z przyjaciółką, a on niech spędzi ten czas tak, jak lubi.

Abyś przestała od niego oczekiwać kłamstwa

Wiele kobiet chce, aby mężczyzna kłamał, aby podnieść w oczach znajomych prestiż ich życia. To bardzo głupie oczekiwanie. Mężczyzna nie czuje się komfortowo oszukując znajomych, nie mając ku temu tak naprawdę żadnych przesłanek.

Abyś przestała oglądać głupoty na telefonie

Mężczyźni woleliby, abyś ten czas spędziła bardziej kreatywnie. Nie znoszą, gdy oglądasz w internecie głupkowate filmiki, które nic nie wnoszą do twojego życia. Ale nie mówią tego wprost, bo wolą uniknąć awantury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *