Życie z alergią

Newspaper, czyli gorący trend odzieżowy

Newspaper, czyli gorący trend odzieżowy

Newspaper to motyw gazety w ubraniach. Swego czasu był bardzo popularny. Później zrobiło się o nim cicho. Teraz w wielkim stylu powraca do łask. Dowiedz się, jak nosić newspaper, czyli gorący trend odzieżowy.

Dla kogo ubrania newspaper?

Print gazetowy lepiej sprawdzi się u szczupłych kobiet, ponieważ jest to wzór, który pogrubia, dodaje krągłości, a jeśli narzekasz na dodatkowe kilogramy, to z reguły nie chcesz ich dodatkowo eksponować.  Jeśli decydujesz się na tego typu ubrania, musisz postawić na klasyczne dodatki – czarne buty i czarną torebkę bez zbędnych ozdób. Do tego newspaper najlepiej wygląda w towarzystwie stonowanego makijażu – oczu w kolorach nude i klasycznej, czerwonej szminki.

Jak modelować sylwetkę poprzez printy?

Newspaper może okazać się pomocny w modelowaniu sylwetki. Jeśli chciałabyś optycznie powiększyć biust, kup bluzkę z gazetowym motywem. Jeśli natomiast zależy ci na dodaniu objętości pośladkom, postaw na jeansy z printem newspaper.

W princie newspaper najczęściej wykorzystuje się amerykańskie lub francuskie czasopisma, których nazwy są znane na całym świecie. Mowa o New York Timesie, Vogue czy Elle.

Sukienki newspaper

Dużą popularnością w tym sezonie cieszą się sukienki newspaper. Mogą mieć one czarno-biały odcień, ale zdarzają się też kolorowe i pstrokate. Część sukienek posiada kopertowy dekolt, a część okrągły.  Sukienki newspaper nie są przesadnie krótkie, ale na ogół kończą się tuż przed kolanem, co czyni je rozwiązaniem idealnym do biura.