Recenzje redakcyjne Życie z alergią

Naturalne kosmetyki do makijażu – Felicea konturówki do ust

felicea kredki do ust

Naturalne kosmetyki cieszą się coraz większą popularnością, dzieje się tak ze względu na wzrost świadomości konsumenckiej. Kobiety coraz więcej wiedzą nt. substancji powszechnie wykorzystywanych do produkcji kremów, szamponów i szminek.  Doniesienia o właściwościach alergizujących, wysuszających skórę, rozregulowujących gospodarkę hormonalną  sprawiają, że coraz chętniej zwracamy się w kierunku natury. O ile znalezienie kosmetyków pielęgnacyjnych o przyjaznym składzie nie nastręcza większych trudności, o tyle kolorówka wciąż stanowi towar deficytowy. Przedstawiamy Felicea konturówki do ust, które są produktami wegańskimi i bezglutenowymi, na które szczególną uwagę powinny zwrócić alergiczki.

 felicea konturówka do ust

Kobiety pragną wyglądać pięknie, nic dziwnego, że chętnie stawiają na makijaż podkreślający ich atuty i maskujący mankamenty urody. Niestety, alergiczki mają problem z doborem kolorówki. Niestety, w kosmetykach do makijażu aż roi się od syntetycznych substancji, które jednocześnie należą do potencjalnych alergenów.  Szminki i konturówki do ust często zawierają metale ciężkie w ilościach przekraczających dopuszczalne  normy. Paradoksalnie to właśnie te kosmetyki zjadamy każdego dnia w sporych ilościach.  Naturalne konturówki do ust Felicea stanowią doskonałe rozwiązania dla wszystkich pań, które lubią mocno podkreślone wargi.

Felicea konturówki do ust – wykończenie

Konturówki do ust Felicea charakteryzują się matowym wykończeniem. Stanowią kwintesencję klasyki, doskonale prezentują się na ustach nawet wówczas, gdy występują solo. Nasze redaktorki w pewnym momencie zaczęły stosować konturówki do ust Felicea jako szminki w kredce. Matowe wykończenie pozwala optycznie powiększyć wargi, wychodząc delikatnie poza ich naturalny kontur.  Wypełniając całe usta kredką, a następnie nakładając na nie szminkę w zbliżonym odcieniu, uzyskujemy trwały makijaż ust, który nie wykazuje tendencji do migracji i rozmazywania.

felicea kredka do ust

Pigmentacja

Felicea konturówki do ust charakteryzują się wysokim nasyceniem koloru. Wystarczy jedno pociągnięcie, by wargi pokryły się wybranym odcieniem. Kredki są stosunkowo miękkie, dzięki czemu nie musimy ich mocno przyciskać do ust. Jednocześnie rysik jest na tyle twardy, iż kosmetyk nie rozmazuje się i nie wylewa poza usta.

 

Trwałość

Makijaż wykonany konturówkami do ust Felicea prezentuje się nienagannie przez dobrych kilka godzin. Pod tym względem dorównuje matowym szminkom, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Jeśli w ciągu dnia nie masz czasu na nanoszenie poprawek, wykonaj make-up przy ulicy kredek do ust Felicea. Ich jakość jest naprawdę fenomenalna.

Nawilżenie/wysuszenie

Przyzwyczaiłaś się, że konturówki do ust wysuszają usta, bezlitośnie podkreślają suche skórki i przynoszą efekt odwrotny do zamierzonego. Zamiast dodawać uroku, odbierają go.  Felicea konturówki do ust pozytywnie nas zaskoczyły – w przeciwieństwie do innych tego rodzaju kosmetyków nie wysuszają ust, lecz je nawilżają. To niewątpliwie zasługa naturalnych substancji, w tym witaminy E. Naprawdę warto zaopatrzyć się w kredki do ust tej marki, zwłaszcza gdy zależy nam na połączeniu przyjemnego z pożytecznym. Za pomocą konturówek Felicea nadasz wargom pożądany kolor, jednocześnie je odżywiając.

Dostępne kolory

Felicea oferuje 6 odcieni konturówek do ust:

– 71 rubin

– 72 ceglasty rubin

– 73 różowy kwarc

– 74 szary róż

– 75 koral

– 76 nude

Tekst sponsorowany

Komentarze (2)

mariola_s

5 lat temu

Nie miałam jeszcze naturalnych kosmetyków do makijażu, ale chętnie to zmienię;)

amarena

5 lat temu

Chętnie kupię te konturówki do ust. Nie powinnyśmy zjadać chemikaliów, to jest szkodliwe.

Komentarze są wyłączone.