Życie z alergią

Najważniejsze przykazania dotyczące noszenia legginsów

Najważniejsze przykazania dotyczące noszenia legginsów

Legginsy nie wychodzą z mody od kilku sezonów. Mimo to nie każda z nas potrafi je nosić. Dlatego też przedstawiamy najważniejsze przykazania dotyczące noszenia legginsów.

Bawełniane legginsy tylko pod tunikę

Niektóre kobiety noszą cienkie, bawełniane, prześwitujące legginsy solo. W rezultacie wiele z nich wygląda jak małe dziecko, które rozebrało się w przedszkolu do rajstop. To niezbyt estetyczny widok, gdy przechodnie mogą podziwiać różowe kropki na twoich białych majtkach lub koronkę, którą obszyto stringi.  Jeśli lubisz nosić bawełniane legginsy, zakładaj je zawsze pod tunikę. Ona zakryje ci pośladki i uchroni cię przed złośliwymi komentarzami.

Grubsze, elastyczne legginsy solo tylko podczas ćwiczeń

Niektóre z nas zakładają solo grubsze, elastyczne legginsy. Tutaj nic nie prześwituje, ale dalej wygląda to dość specyficznie. Takie legginsy najlepiej sprawdzają się podczas ćwiczeń na siłowni, joggingu w parku czy treningów sztuk walki.

Elastyczne, materiałowe, grube spodnie

Czasem błędnie określamy mianem legginsów elastyczne, dopasowane, materiałowe spodnie. W nich nic nie prześwituje, posiadają one kieszenie, elementy dekoracyjne w postaci koronki. W takich ubraniach można chodzić normalnie, zestawiając je z krótkimi T-shirtami czy topami.

Nie kupuj za małych legginsów

Wiele kobiet z bliżej nieznanych powodów usiłuje na siłę wskoczyć w za małe legginsy. A przecież wystarczy zakupić rozmiar większe, by nie cisnęły nas w brzuchu, a oponka nie była podkreślona. Legginsy wrzynające się w pupę nigdy nie wyglądają dobrze. Pamiętaj, że lepiej kupować większe ubrania, które nie podkreślają naszych niedoskonałości niż mniejsze, w których widać jak na dłoni każdą fałdkę.

Wzorzyste legginsy zestawiaj z jednolitą górą

Jeśli kupiłaś wzorzyste legginsy np. w jodełkę, koniecznie załóż do nich jednolitą górę np. w postaci białego T-shirtu lub czarnego topu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0