NAGRODY NAJNOWSZE Życie z alergią

Nagroda: zestaw preparatów Allergoff®. Kto pozbędzie się alergenów ze swojego mieszkania?

allergoff konkurs

Życie z alergią na kurz nie jest łatwe, wiąże się z nieustannym sprzątaniem otoczenia chorego, co stanowi nie lada wyzwanie. W usunięciu alergenów z mieszkania pomoże zestaw preparatów Allergoff®. Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. Do kogo wędrują produkty Allergoff®?

 

Specjalnie dla użytkowników serwisu Mojealergie.pl  firma  ICB Pharma przygotowała 5 zestawów preparatów Allergoff®, które mają za zadanie zneutralizować alergeny wziewne.      W skład każdej z nagród wchodzą następujące preparaty: Allergoff® Spray 250 ml oraz opakowanie Allergoff® Płyn do tkanin – 6 x 20 ml.

Allergoff® Spray

Produkt ten pozwala zredukować stężenie alergenów w mieszkaniu do bezpiecznego poziomu, co wpływa pozytywnie na samopoczucie chorego i poprawia jego jakość życia.  Allergoff® Spray działa na kilku płaszczyznach. Neutralizuje alergeny znajdujące się w drobinach kurzu, ogranicza lotność cząsteczek kurzu, łagodzi objawy alergii wziewnej takie jak katar i kaszel oraz wspomaga leczenie farmakologiczne.

Allergoff® Spray działa na alergeny wziewne, które zawierają komponenty białkowe takie jak alergeny roztoczy i owadów, pyłki roślinne, zarodniki grzybów pleśniowych oraz alergeny zwierząt domowych.  Przy użyciu Allergoff® Spray opryskuje się miejsca, o najwyższym stężeniu alergenów.

W przypadku alergii na kurz tradycyjne sprzątania nie przynosi pożądanych rezultatów. Alergeny bardzo często mają tak małą średnicę, że bez trudu przechodzą przez specjalny filtr odkurzacza. W rezultacie podczas robienia porządków objawy uczulenia bardzo często się nasilają, ponieważ dochodzi do wprawienia cząsteczek kurzu w ruch, a następnie ich wdychania wraz z powietrzem.  Allergoff® Spray dzięki wykorzystaniu nanotechnologii wnika w głąb materaca, poduszki czy pluszowego misia.  W miejscu działania preparat neutralizuje i agreguje cząsteczki kurzu, w rezultacie zwiększają one swoje rozmiary i mogą zostać usunięte przy pomocy zwykłego odkurzacza.

Preparat należy stosować na materace (obustronnie – po zdjęciu prześcieradła lub pokrowca), tapczany, obicia mebli tapicerowanych, kołdry i poduszki (po zdjęciu bielizny pościelowej), dywany, zasłony, zabawki pluszowe oraz fotele samochodowe.

Allergoff® Neutralizator Alergenów Płyn do tkanin

W związku z tym, iż nasze ubrania, pościel, zasłony i koce stanowią siedlisko różnorodnych alergenów, należy usunąć je podczas prania. Nie wystarczy jednak umieścić wyrobów tekstylnych w pralce, dodać proszek do prania i uruchomić odpowiedni program. Dla przykładu alergeny roztoczy neutralizowane są temperaturze powyżej 60°C, tak wysoka temperatura może uszkodzić odzież, koc czy pościel.  Allergoff® Płyn do Tkanin to produkt, który został opracowany z myślą o neutralizacji alergenów drobnoustrojów oraz pasożytniczych stawonogów, które znajdują się na naszych ubraniach, poszewkach poduszek, zasłonach, firankach i legowiskach dla zwierząt.

Jak działa Allergoff® Neutralizator Alergenów Płyn do tkanin?

Substancje czynne preparatu wnikają do wnętrza włókien tkaniny, skutecznie neutralizując zalegające w tkaninach alergeny wziewne. Alergeny wziewne są substancjami białkowymi. Substancje preparatu zmieniają ich strukturę przestrzenna poprzez denaturację wiązań wodorowych. Prowadzi to do utraty aktywności biologicznej lub innej indywidualnej cechy charakterystycznej (utrata potencjału uczulającego-alergen staje się neutralny, nie wywołuje swoistej reakcji organizmu).

Preparat znajduje zastosowanie we wspomaganiu terapii chorób pasożytniczych skóry powodowanych przez nużeńca lub świerzbowca. Mechanizm działania polega na wytwarzaniu specjalnej mikrobłonki pomiędzy włóknami tkaniny, w sposób fizyczny skutecznie ograniczającej ruchomość pasożytów – kleszczy, nużeńca, świerzbowca (brak możliwości swobodnego poruszania się), przez co ogranicza ryzyko zasiedlenia żywiciela.

Wygraj zestaw produktów Allergoff® i ciesz się domem wolnym od alergenów!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów nagród,  wystarczyło wymyślić hasło reklamowe dla marki Allergoff®  (serii preparatów).

 

Poniżej przedstawiamy nagrodzone hasła reklamowe:

Alergia? Let if offElżbieta Ś., Węgorzewo.

Nie męcz się kiedy Ci za to nie płacą… Allergoff!Błażej K., Rybnik.

Allergoff – dodaj do ulubionych!!!Joanna P., Niedrzwica Duża 

Psik psik Allegroff i kurz znikł!Karolina K., Mielec.

Przed alergenami skuteczna fosa – Allergoff! Z podziękowaniami od nosaDamian W., Międzyrzecz. 

 

Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Tekst sponsorowany