DOM ALERGIKA Życie z alergią

Nagroda: Inspiracje dla dziecięcego pokoju

Nagroda: Inspiracje dla dziecięcego pokoju

Wraz z Westwing Home & Living zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są vouchery zakupowe o wartośći 120, 80 oraz 50 zł!

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać wiadomość na adres akcja@mojealergie.pl.

 

W wiadomości opisz, jakie są według Ciebie najciekawsze dekoracje pokoju dziecięcego.

Inspiracji szukaj na stronie Westwing.pl. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone voucherami na zakupy w sklepie Westwing.pl.

 

Vouchery na zakupy na Westwing.pl wędrują do:

– Radosława J. ze Szczecina – voucher o wartości 120 zł

– Emilii W. z  Chełma – voucher o wartości 80 zł

– Dagmary S. ze Złotoryi – voucher o wartości 50 zł.

 

Poniżej przedstawiamy zwycięskie wypowiedzi.

 

Radosław J.

„Chciałbym zaszczepić w moim synu miłość do futbolu. Myślę, że piłkarskie dodatki ułatwiłyby mi to zadanie. Chciałbym stworzyć mu kącik kibica, w którym mógłbym tłumaczyć mu zawiłości zasad, które rządzą piłką nożną.  Dzięki dywanowi przypominającemu boisko do futbolu, pokazałabym synowi, na czym polega spalony i kiedy sędzia dyktuje rzut karny. Dywan edukacyjny stanowi doskonałe rozwiązanie na jesień i zimę, gdy pobliski Orlik jest zamknięty”.

 

Emilia W.

„Nie mogę oderwać oczu od pastelowych pokoi dziecięcych. Te wyjątkowe kolory wprowadzają spokój i harmonię, jednocześnie są stosunkowo ciepłe i czynią wnętrze przytulnym. Mam córkę, która przeżywa etap fascynacji różem. Myślę, że pościel utrzymana w tym kolorze świetnie współgrałaby z jasnymi meblami i kolekcją lalek Barbie. Moja córka miałaby wreszcie swoje królestwo, w którym czułaby się spokojnie i komfortowo „.

 

Dagmara S.

„Cenię sobie prostotę i nowoczesność, aczkolwiek nie chciałabym pozbawiać dzieci radości, jakie płynie z zabawy. Podobają mi się proste meble w stylu skandynawskim. Oczyma wyobraźni widzę je zestawione z pluszakami i kolorowymi poduszkami. Mój maluch uwielbia pościel z bohaterami kreskówek”.

 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz portal.

 

 

Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *