KUCHNIA ALERGIKA Życie z alergią

Na ostro i ze smakiem

Na ostro i ze smakiem

Chrzanowska Manufaktura Wędlin specjalizuje się w produkcji gwarantowanej jakości wędlin. Kiełbaski DEGUSTINO wyrabiane są z wyselekcjonowanego mięsa i  pasteryzowane jak domowe przetwory. Do ich produkcji nie używa się sztucznych barwników, a także glutaminianu sodu i glutenu, co potwierdza certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej. Dlatego na opakowaniach kiełbasek DEGUSTINO widnieje symbol przekreślonego kłosa, którym mogą posługiwać się tylko i wyłącznie bezpieczne i zdrowe certyfikowane produkty. Jednak, co potwierdzają konsumenci, największymi zaletami kiełbasek z Chrzanowskiej Manufaktury Wędlin jest ich duża mięsność i ponad wszystko, wyśmienity, niepowtarzany smak.

Na ostro i ze smakiem

Na sklepowych półkach wśród nowości DEGUSTINO znaleźć można trzy nowe, wyraziste smaki przepysznych kiełbasek. DEGUSTINO PIWNE, średnio pikantne, będą znakomitą propozycją dania lub przekąski nie tylko w trakcie biesiad przy złocistym trunku. Nieco mocniej przyprawione, DEGUSTINO BAWARSKIE smakiem nawiązują do wędlin serwowanych w górskich landach naszych zachodnich sąsiadów. Natomiast wielbiciele naprawdę ostrych potraw na pewno zasmakują w mocno przyprawionych kiełbaskach o meksykańskich korzeniach TEX MEX.

Nowe kiełbaski DEGUSTINO świetnie smakują zarówno na zimo, jak i na ciepło, w wersji gotowanej, pieczonej czy grillowanej. Są pozbawione osłonki i zapakowane tak, że można je podgrzać w wodzie bez konieczności wyciągania ich z opakowania.  Każda paczuszka zawiera 4 pyszne kiełbaski (120 g) i kosztuje ok. 2,99 zł. Wszystkie smaki DEGUSTINO można kupić w dobrych sklepach spożywczych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *