KONKURSY NAJNOWSZE Życie z alergią

Mikołajkowy konkurs z książką Skrzat gotuje bez laktozy!

skrzat gotuje bez laktozy

Zbliżają się Mikołajki, dlatego z tej wyjątkowej okazji, wraz z Wydawnictwem Skrzat mamy dla Was konkurs. Do wygrania pięć egzemplarzy książki Skrzat gotuje bez laktozy, autorstwa Barbary i Marty Barszcz. Już dziś weź udział w mikołajkowym konkursie i zrób sobie lub bliskim wspaniały prezent!

Skrzat gotuje bez laktozy – Marta Barszcz, Barbara Barszcz

Drogie Dzieci, nadchodzi Skrzat w kucharskiej czapce, który podpowie Wam i Waszym rodzicom, jak smacznie i pomysłowo przygotować potrawę, nie używając laktozy. A potrafi bez niej zrobić dosłownie wszystko. Przekonajcie się sami!
Książka zawiera 52 przepisy na pyszne dania i desery, przygotowane ze szczególnym uwzględnieniem osób nietolerujących laktozy. Zabawne aranżacje przysmaków gwarantują sukces większym i mniejszym miłośnikom dobrej kuchni. Przejrzysty układ przepisów ułatwia korzystanie z książki kucharskiej już najmłodszym czytelnikom. Określenie stopnia trudności i czasu przygotowania pomoże dokonać wyboru skrzaciego przysmaku. Para buch, patelnia w ruch… Zapraszamy do kulinarnej zabawy!

„Skrzat gotuje bez laktozy” jest pierwszą książką z serii Klub Kucharzy Wyjątkowych. Zawarte w niej przepisy skierowane są do wszystkich, szczególnie do osób, u których istnieje potrzeba ograniczenia lub eliminacji laktozy (cukru występującego w mleku). Okazuje się, że już ok. 70% ludności świata cierpi na różnego rodzaju dolegliwości, które są związane z tym zjawiskiem. W Polsce szacuje się, że problem ten dotyka ok. 1.5% dzieci i niemowląt oraz 25% dorosłych.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Skrzat gotuje bez laktozy!

Aby wygrać jeden z pięciu egzemplarzy książki Skrzat gotuje bez laktozy należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić książka Skrzat gotuje bez laktozy? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 4 grudnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila akcja@mojealergie.pl, wpisując w tytule wiadomości „Skrzat gotuje bez laktozy”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 4.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Mojealergie.pl.

Nagrodami w konkursie jest – 5 egzemplarzy książki Skrzat gotuje bez laktozy Wydawnictwa Skrzat.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Mojealergie.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Wydawnictwo Skrzat w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: akcja@mojealergie.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Komentarze

mamaKarolka

4 lata temu

Dlaczego właśnie do mnie ma trafić książka Skrzat gotuje bez laktozy? Byłoby mi o wiele łatwiej gotować nie tylko dla siebie osobne posiłki, ale również dla całej mojej rodziny. Uwielbiam gotować i chciałabym, aby moje dziecko również odziedziczyło po mnie zapał i radość z przygotowywania posiłków.

Zostaw komentarz