Alergia u dzieci

Konkurs: „Skrzat gotuje bez laktozy”

W książce „Skrzat gotuje bez laktozy” autorstwa Barbary i Marty Barszcz, przedstawiono przepisy na dania niezawierające cukru mlecznego. Informacje zawarte w publikacji pozwalają przygotować smaczne i kolorowe potrawy. Dla skrzata w czapce kucharskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Bohater potrafi przyrządzić każdą potrawę w taki sposób, aby była wolna od laktozy.

Książka zawiera przepisy na dania i desery dla osób, które nie tolerują cukru mlecznego. Ciekawe aranżacje przysmaków pobudzają dziecięcą wyobraźnię i zachęcają niejadka do konsumpcji obiadu. Przygotowanie dań ułatwia przejrzysty układ przepisów oraz adnotacje określające poziom trudności i czas przyrządzenia poszczególnych potraw. Niektóre smakołyki mogą przygotować najmłodsi czytelnicy.

Jeśli chcesz poznać przepisy na dania wolne od laktozy, weź udział w naszym konkursie. Mamy do rozdania 5 egzemplarzy książki pt. „Skrzat gotuje bez laktozy”, ufundowane przez Wydawnictwo Skrzat. Wystarczy, że udzielisz prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Ile przepisów zawiera książka pt. „Skrzat gotuje bez laktozy”?

Podpowiedź znajdziecie w naszej recenzji.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: akcja@mojealergie.pl

Prosimy o podanie danych do wysyłki. Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy i przesłania nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 10.08.2014 r. do godziny 23:59.

Życzymy powodzenia!

Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *