KOSMETYKI Życie z alergią

Konkurs: Bio-Oil

Olejek BIo-Oil

Bio-Oil to specjalistyczny produkt stworzony do pielęgnacji skóry, przygotowanym aby pomóc poprawić wygląd rozstępów, blizn i nierównomiernego kolorytu skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skórą starzejącą się i odwodnioną.

Do składników aktywnych olejku należą olejek rumiankowy, olejek rozmarynowy, olejek nagietkowy, olejek lawendowy oraz purcellin oil.

Bio-Oil należy stosować dwa razy dziennie w miejscach dotkniętych problemem, przez minimum trzy miesiące. Należy pamiętać, iż blizny są trwałym uszkodzeniem skóry. Preparat nie usunie ich, ale poprawi wygląd i zmniejszy ich widoczność. Wyniki będą różne u poszczególnych osób. Indywidualne rezultaty mogą się różnić. Podczas ciąży, od początku drugiego trymestru ciąży, stosować Bio-Oil na miejsca podatne na powstawanie rozstępów.

Od wprowadzenia na światowe rynki w 2002 r., Bio-Oil zdobył 222 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 18 krajach zajmuje 1 miejsce w sprzedaży produktów poprawiających wygląd blizn i rozstępów.
W skład receptury olejków Bio-Oil wchodzą wyciągi z roślin oraz witaminy.

Bio-Oil był poddany ocenienie bezpieczeństwa stosowania zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) w sprawie produktów kosmetycznych. Oceniono profil toksyczności, budowę chemiczną, stężenie składników i całkowity poziom dziennego narażenia na każdy zastosowany składnik i uznano produkt za bezpieczny do stosowania (w tym do stosowania przez kobiety w ciąży).

Dla naszych czytelniczek mamy do rozdania 5 egzemplarzy olejków Bio-Oil. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jak nazywa się składnik zawarty w olejku Bio-Oil, który powoduje zmianę konsystencji produktu dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty?

Podpowiedź znajdziecie na tej stronie www.bio-oli.com

Na zgłoszenia czekamy do 04.02.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłaćna adres mailowy akcja@mojealergie.pl

Prosimy o podanie danych do wysyłki. Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy i przesłania nagrody.

Życzymy powodzenia

Tekst sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *