Uroda alergika

Kombajn kosmetyczny 6w1 – co ważne przy wyborze?

Kombajn kosmetyczny 6w1

Panthermedia

Na rynku dostępnych jest wiele narzędzi do zabiegów kosmetycznych. Wybór jest o tyle trudny, że marketing firm sprzedających chińskie podróbki bywa naprawdę zachęcający. Warto jednak sprawdzić produkt przed zakupem. Odpowiedni kombajn kosmetyczny zapewni Ci szybkość pracy, a przede wszystkim wysokiej jakości zabiegi. Dzięki temu zdobędziesz grono zadowolonych klientów i satysfakcję z pracy!

Na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu kosmetycznego?

Aby kombajn kosmetyczny mógł służyć Tobie i Twoim klientom przez lata, warto sprawdzić gdzie został wyprodukowany. Weryfikacja pozwoli na uniknięcie takich problemów jak uzyskanie wsparcia techniczne, obsługa urządzenie itp.

Upewnij się, że kombajn posiada moduły zabiegowe, których potrzebujesz w swoim gabinecie. Sprawdź, czy po zakupie sprzętu możesz rozszerzyć funkcję. Dzięki temu nie narazisz się na duży wydatek na początku. Gdy zechcesz wprowadzić nowe zabiegi do swojej oferty, będziesz mógł dodać nowe opcje do sprzętu, bez konieczności kupowania nowego.

Sprawdzony producent kombajnów kosmetycznych

Jaki kombajn kosmetyczny wybrać na początek
Medikapoland.pl

Medika Premium to polska marka, której twórcy zaprojektowali wyjątkową linię wielofunkcyjnych urządzeń kosmetycznych. Kombajny kosmetyczne tej firmy powstały w oparciu o nowoczesną technologię, która pozwala na uzyskanie naprawdę spektakularnych efektów.

Te profesjonalne urządzenia kosmetyczne wyposażone są w możliwość instalacji 18 modułów, które można rozszerzać w zależności od potrzeb gabinetu. Dostępne są takie zabiegi jak np. liposukcja ultradźwiękowa, oxybrazja, mikrodermabrazja diamentowa i wiele innych.

Jaki kombajn kosmetyczny wybrać na początek?

Jeśli dopiero szukasz urządzenia wielofunkcyjnego do swojego gabinetu kosmetycznego, wybierz taki, który nie obciąży Twojego budżetu firmowego, a jednocześnie przyniesie zyski.

Dobrym pomysłem jest wybór takiego urządzenia, które pozwoli na wykonywanie podstawowych zabiegów. Popularne zabiegi takie jak peeling kawitacyjny, czy takie z wykorzystaniem ultradźwięków z pewnością przyciągną grono klientów. Odpowiedni sprzęt i umiejętne wykonanie usługi zatrzyma ich na dłużej.

Kombajn kosmetyczny Medika Premium 6w1

Ciekawym rozwiązaniem przy wyborze wielofunkcyjnego urządzenia kosmetycznego jest kombajn kosmetyczny 6w1. Zamawiając ten produkt otrzymujesz pełne wsparcie specjalistów, którzy pomogą Ci z wdrożeniem nowego sprzętu w salonie. Dodatkowo przejdziesz indywidualne certyfikowane szkolenie! Specjaliści Medika Premium będą dla Ciebie dostępni nawet po ukończeniu okresu szkoleniowego. 

Jakie zabiegi możesz wykonać przy pomocy kombajnu kosmetycznego 6w1?

Peeling kawitacyjny

To podstawowy zabieg delikatnie oczyszczający skórę twarzy. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnej szpatułki, która emituje mikrofale. W połączeniu z wodą następuje zjawisko kawitacji. Zabieg ten delikatnie pobudza mikrokrążenie i powoduje usunięcie martwego naskórka. 

Peeling kawitacyjny często stosuje się jako wprowadzenie i przygotowanie skóry do kolejnych zabiegów. Pozwala to na jeszcze lepszą absorpcję składników odżywczych. Regularne stosowanie peelingu kawitacyjnego zapewni Twoim klientkom gładką, oczyszczoną cerę.

Peeling kawitacyjny 
Panthermedia

Ultradźwięki

Zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków cieszą się niezwykłą popularnością. Ich skuteczność potwierdzona jest zadowoleniem klientek.

Ultradźwięki działają poprzez drgania mechaniczne o częstotliwości, której ludzkie ucho nie jest w stanie zarejestrować (powyżej 20kHz). Jest to ważna informacja dla osób, które są wrażliwe na dźwięki.

Ogromną zaletą tego zabiegu jest działanie wielopoziomowe. Ultradźwięki pobudzają mechaniczne mikrokrążenie. Skóra szybciej absorbuje użyte przy zabiegu składniki aktywne. Wnikają one w głębsze warstwy skóry, przez co zabieg jest skuteczniejszy. Pod wpływem ultradźwięków rozszerzają się naczynia krwionośne. Taka ingerencja powoduje lepsze ukrwienie, dotlenienie, a co za tym idzie odżywienie skóry.

Gwarancja jakości dzięki sprawdzonej technologii Medika Premium

Sprzęt dostępny jest na stronie internetowej Medika Premium. Doświadczeni specjaliści doradzą najlepszą opcję, dzięki czemu zamówisz sprzęt, który podniesie wydajność Twojego zabiegu.

Polecany na początek kombajn kosmetyczny 6w1 pozwoli Ci przetestować sprzęt i zapoznać się z firmą! Poza produktem otrzymujesz bezpośrednie wsparcie przez cały okres używania kombajnu kosmetycznego.

Urządzenie wyróżnia się eleganckim wyglądam, co jest dodatkowym atutem przy wyborze sprzętu kosmetycznego. Niespotykane w branży kosmetycznej zaangażowanie marki Medika, zapewni Ci komfort użytkowania i skuteczne zabiegi dla Twoich klientów.

Źródło: https://medikapoland.pl/