Życie z alergią

Jakie kobiety wzbudzają w mężczyznach gorące emocje?

Jakie kobiety wzbudzają w mężczyznach gorące emocje

Zastanawiasz się, co trzeba w sobie mieć, aby wzbudzać w mężczyznach gorące emocje? Spieszymy z podpowiedzią. Niektóre z tych rzeczy z pewnością cię zaskoczą. Jakie kobiety wzbudzają w mężczyznach gorące emocje?

Pogodna

Gdy patrzysz mu prosto w oczu, nie spuszczasz wstydliwie wzroku i jesteś przy tym uśmiechnięta oraz wyluzowana. Nikt nie lubi smutasów, dlatego bądź radosna w jego towarzystwie.

Taka, która łatwo nie podaje numeru

Mężczyźni mają w sobie coś ze zdobywcy, dlatego lubią piętrzące się trudności, które muszą pokonać, aby zdobyć numer telefonu kobiety, która wpadła im w oko. Dlatego warto być dla nich wyzwaniem i tak łatwo nie zgadzać się na wszystko.

Mówiąca zawsze z sensem

Jeśli kobieta jest inteligentna i to czuć w rozmowie z nią, to jawi się jako niezwykle atrakcyjna. Połączenie urody z inteligencją tworzy ideał, którego poszukują mężczyźni. Ci normalni faceci naprawdę chcą kobiety, z którą mogą porozmawiać na różne tematy. Takiej, która będzie dla nich inspiracją.

Dbająca o swoje ciało

Nieopychające się chipsami,  lecz regularnie ćwiczące. Mężczyźni chcą, abyś za kilka lat była równie piękna jak dziś. Gdy dbasz o siebie, możesz cieszyć się atrakcyjnym wyglądem niezależnie od tego, co wskazuje metryka.

Szanująca swoje pieniądze

Faceci nie lubią kobiet rozrzutnych, które całą wypłatę przepuszczają na wyprzedażach. Pragną, aby kobieta potrafiła oszczędzać i racjonalnie planować wydatki.

Dbająca o włosy i paznokcie

W końcu to jej wizytówka. Odrosty i połamane paznokcie nikomu nie dodają uroku, dlatego warto regularnie farbować włosy, gdy już zaczęło się to robić i chociaż zmyć poodpryskiwany lakier z paznokci.

Spokojna, ale czasami spontaniczna

Innymi słowy, na co dzień jest spokojna, można z nią planować wspólną przyszłość, ale gdy sytuacja tego wymaga, potrafi być spontaniczna i zrobić ci miłą niespodziankę. Mężczyźni lubią, gdy kobieta ma w sobie trochę luzu i nie trzeba z nią wszystkiego planować z tygodniowym wyprzedzeniem.

Podająca rękę na przeprosiny

Jeśli nie złościsz się przez miesiąc, tylko potrafisz dążyć do zgody, gdy wina leży po twojej stronie. Mężczyźni cenią panie, które umieją przyznać się do błędu.

Niemarnująca czasu na głupoty

Kobieta, która nie marnuje czasu na idiotyczne seriale i programy telewizyjne, lecz woli go spędzać z ludźmi w ciekawy sposób, jawi się jako niezwykle atrakcyjna.

Żyjąca swoim życiem

Ona nie zna tych wszystkich gwiazd, gwiazdeczek i celebrytek, ponieważ zwyczajnie nie interesuje ją życie obcych ludzi. Ma własne, na którym skupia się w 100% i to jej wystarcza.

Mająca hobby

Kobieta, która ma własną pasję, sporo zyskuje w oczach mężczyzny.  Nie jest kolejną fanką Kardashianek, która przegląda tylko apetyczne kanapki na Instagramie. Krótko mówiąc, nie jawi się jako pustak niemający nic do zaoferowania.

Pracowite

Mężczyźni bardzo cenią swoją pracę, nierzadko uzależniają od niej swoją samoocenę. Lubią się nią chwalić na pierwszych randkach, dlatego też podziwiają kobiety, które są pracowite i potrafią czerpać radość z rozwoju zawodowego. Ktoś taki ich zrozumie i będzie ich dopingował do zdobywania kolejnych szczytów.