Życie z alergią

Jak ubrać się na randkę?

jak się ubrać na randkę

Przed nami Walentynki, które wymagają specjalnej oprawy. Nieważne, czy jesteś ze swoim facetem od roku, dziesięciu lat czy spotykacie się dopiero od kilku miesięcy, wspólną randkę warto uczcić, przykładając nieco większą wagę do stroju, makijażu i fryzury. Pokaż facetowi w ten sposób, że jego zadowolenie wciąż jest dla ciebie ważne. Podpowiadamy, jak ubrać się na randkę.

Mężczyźni to wzrokowcy, którzy dużą wagę przywiązują do tego, czy kobieta dba o siebie. Nie wystarczy przyłożyć się do tego na początku relacji. Nawet, gdy macie długi staż, on chce oglądać cię w kobiecych strojach, w schludnym makijażu i fryzurze.

Zaskocz go, zakładając pończochy

Wiele kobiet na co dzień unika chodzenia w sukienkach i spódniczkach, ponieważ nie czuje się w nich zbyt komfortowo. Panie raczej preferują wygodny, casualowy look w postaci jeansów i bluzek. W Walentynki zaskocz swojego faceta, zakładając dla niego sukienkę lub spódniczkę. Jeśli to on przygotowuje romantyczną kolację u siebie w domu, możesz założyć pończochy. Mężczyźni często komunikują nam swoje potrzeby. Chętnie dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat tego, co preferują w kobiecym wyglądzie. Niestety, wiele pań jest głuchych na te informacje.  A przecież założenie pończoch to nic strasznego. To nie jest żadna straszna i inwazyjna interwencja w nasz wygląd. W ten sposób możesz sprawić swojemu mężczyźnie mnóstwo przyjemności.

Postaw na zmysłowy makijaż

Większość mężczyzn lubi subtelny makijaż. W praktyce oznacza to, że panowie doceniają fakt, że przykrywamy niedoskonałości cery pudrem, ożywiamy policzki dziewczęcym odcieniem różu, wykonujemy makijaż oka w neutralnych kolorach, malujemy rzęsy tuszem i podkreślamy usta błyszczykiem.  Ten ostatni możesz zamienić na szminkę. Wszystko zależy od tego, co zamierzacie robić podczas randki. Na uroczystą kolację w restauracji pomadka nie jest najlepszym rozwiązaniem. Bardzo szybko zacznie się ścierać podczas posiłku. Natomiast gdy idziecie do kina, możesz sięgnąć nawet po czerwoną szminkę, która uchodzi za kwintesencję kobiecości.

Ubierz szpilki

Mężczyźni narzekają, że tak rzadko nosimy szpilki. Oni uwielbiają patrzeć na nasze nogi i biodra, gdy zakładamy buty na obcasie. Możesz sprawić mu tę przyjemność i na randkę wskoczyć w najwygodniejsze szpilki/botki na obcasie/kozaki na obcasie, jakie posiadasz w swojej kolekcji 😉

Rozpuść włosy

Wiele kobiet ma piękne i długie włosy, ale ukrywa je, robiąc koki, kucyki etc. A tymczasem rozpuszczone włosy pobudzają męską wyobraźnię. Na randkę z ukochanym zrezygnuj z upięcia. Po bokach włosy możesz spiąć spinkami, aby pukle nie wpadały ci do oczu, możesz sięgnąć też po opaskę.  Rozpuszczone włosy też mogą być wygodne w noszeniu.