Życie z alergią

Jak rozpoznać, że facet z tobą flirtuje?

Jak rozpoznać, że facet z tobą flirtuje

Wiele kobiet ma problem z wyczuciem, czy mężczyzna z nimi flirtuje, czy zwyczajnie rozmawia. Cóż, faceci też mają z tym problem. Jak rozpoznać, że facet z tobą flirtuje?

Często nawiązuje do twojego wyglądu

Mężczyzna, któremu podoba się kobieta, często będzie nawiązywał do twojego wyglądu. Wspominał o jej kolorze włosów, urodzie, tym, jak bardzo jest zadbana, zgrabna etc. Nie musi tego mówić bardzo ostentacyjnie, może to wplatać w jakąś ogólną dyskusję.

Rozmowa z lekkim pieprzykiem

O tym, że mężczyzna z tobą flirtuje, przekonasz się, jeśli w waszych rozmowach znajdziesz odrobinę pieprzu. Nie chodzi tutaj o wulgarność, z jaką mówi się o seksie. Ale o lekkie nawiązania do fizyczności i zmysłowości.

Komplementuje cię

Flirtujący facet komplementuje kobietę. Mężczyźni rzadko mówią miłe słowa paniom, których nie chcą poderwać. Jeśli on ma dla ciebie całe naręcze komplementów, to wiedz, że mu się podobasz i on stara się dać to tobie do zrozumienia w subtelny sposób.

Przedstawia siebie w jak najlepszym świetle

Gdy mężczyzna chce poderwać kobietę, będzie chciał ukazać się jej w jak najlepszym świetle. Będzie opowiadał o swojej pasji, stabilnej pozycji zawodowej, oczytaniu itp. To znak, że chce, abyś myślała o nim pozytywnie i zobaczyła w nim dobrego kandydata na związek.

Często żartuje

Mężczyzna, który flirtuje, będzie chciał, abyś dobrze bawiła się w jego towarzystwie, dlatego też będzie często żartował.  To dobrze o nim świadczy, że chce być w twoich oczach wesołkiem. Zależy mu bowiem na twoim uśmiechu oraz zadowoleniu.

Nawiązuje do twojej pasji

Flirtujący facet nie będzie ignorował twojej pasji, będzie chciał cię jak najlepiej poznać.  Chce w ten sposób pokazać, że w pełni cię akceptuje i jest otwarty na ciebie.

Nie kwestionuje twojej opinii

Flirtujący mężczyzna nie będzie podważał i deprecjonował twojej opinii. Nie będzie chciał wyjść na przemądrzałego, pokaże ci swoje stanowisko, ale nie będzie niepotrzebnie kruszył kopii.

Zdrabnia twoje imię

Mężczyźni niechętnie zdrabniają imiona. Robią tak w rozmowie z kobietą, którą są zainteresowani, ponieważ dla niej są w stanie się otworzyć i wykrzesać z siebie odrobinę czułości. To dobry znak.

W rozmowie pisemnej wysyła buźki

Im więcej buziek w rozmowie wysyła mężczyzna, tym bardziej świadczy to o flirciarskich charakterze rozmowy. Faceci nie są miłośnikami emotek, w przeciwieństwie do wielu kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 1 2