Życie z alergią

Jak odmienić zwykłą sukienkę?

Jak odmienić zwykłą sukienkę

W naszych szafach często znajdują się zwykłe sukienki. Są ładne i w świetnym stanie, ale brakuje im jakiegoś pazura. Podpowiadamy, jak odmienić zwykłą sukienkę, by w pełni wykorzystać posiadane zasoby i niepotrzebnie nie wydawać pieniędzy na zakup nowych ubrań.

Wybierając do niej modny pasek

Każda zwykła sukienka będzie wyglądała o wiele lepiej, gdy zestawimy ją z modnym paskiem.  Może posiadać on wzór zwierzęcy, motyw kwiatowy mieć biżuteryjny charakter. Dzięki temu dodatkowi odmienisz charakter wielu ubrań. Pasek ma jednak tę zaletę, że zawsze można go zdjąć i mieć zwykłą sukienkę.

Wiążąc w pasie apaszkę

Zamiast paska, możesz sięgnąć po apaszkę. Teraz w wielu sieciówkach sprzedaje się jeansy wiązane w pasie kolorową apaszką. Wygląda to bardzo ładnie. Jeśli twoja sukienka jest w jednolitym kolorze, możesz podkreślić swoje wcięcie w talii, wiążąc apaszkę na wysokości pasa.

Doszywając perełki lub koraliki

Jeśli masz ochotę zaszaleć i nie zależy ci na tym, aby efekt był odwracalny, możesz kupić w pasmanterii ozdobne perełki i doszyć je do zwykłej, klasycznej sukienki. One cudownie rozświetlą twoją twarz i optycznie odejmą ci lat. Można je przyszyć ręcznie, nie musisz dysponować własną maszyną do szycia.

Doszywając koronkowe wstawki

Jeśli dekolt jest za głęboki lub brzydko się roztwiera, możesz doszyć do niego koronkową wstawkę. Będzie to wyglądało bardzo modnie. Teraz w trendach są bieliźniane topy z koronką przy dekolcie.  Tutaj lepiej skorzystać z maszyny lub z wprawnej ręki, jeśli chcesz dokonać doszycia odręcznie.

Dobierając zjawiskową biżuterię

Biżuteria to cudowny dodatek. Nawet do zwykłej, prostej sukienki wprowadza odrobinę elegancji. Spraw sobie jakiś piękny zestaw składający się z wisiorka, kolczyków i bransoletki. Dobrze, aby dodatki zawierały jakieś malutkie świecidełka, które rozświetlą twoją twarz i prostą sukienkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *