Życie z alergią

Jak nosić krótki rękaw jesienią i zimą?

Jak nosić krótki rękaw jesienią i zimą

Tegoroczna jesień dość długo nas rozpieszczała iście wakacyjnymi temperaturami. Przez co nie musiałyśmy wskakiwać w typowo jesienne, ciepłe ubrania. Niestety, wszystko wskazuje na to, że w listopadzie i grudniu tak dobrze już nie będzie. Podpowiadamy, jak nosić krótki rękaw jesienią i zimą.

Krótki rękaw nie tylko na lato

Wbrew obiegowej opinii krótki rękaw nie jest zarezerwowany tylko na lato. Można go nosić także w pozostałe pory roku. Krótki rękaw bywa przydatny w pracy, gdzie kaloryfery pracują na pełnych obrotach oraz w naszych mieszkaniach, w których bywa naprawdę gorąco.

Kardigan na sukienkę bez rękawów

Wiele z nas ugotowałoby się w biurze, gdyby nosiło długie rękawy. Na szczęście nawet jesienią czy zimą można przemycić krótki rękaw do firmy, w której pracujesz. Jeśli kupisz ciepłą, dzianinową sukienkę bez rękawów, możesz narzucić na nią kardigan lub sweterek na guziczki. Gdy przyjdziesz do biura, zdejmiesz płaszcz oraz sweterek, tudzież kardigan. Zostaniesz w samej sukience i w rezultacie nie będzie ci ani za zimno, ani za ciepło.

Bluzki z krótkim rękawem ubieraj warstwowo

Jeśli chodzi o bluzki z krótkim rękawem, zawsze można ubierać je warstwowo. One stanowią pierwszą warstwę, na którą narzucasz zapinaną na guziki koszulę. Jeśli w biurze będzie danego dnia chłodniej, będziesz chodziła w tym zestawie przez cały dzień. Jeśli zrobi ci się za gorąco, rozepniesz koszulę lub ją ściągniesz.

Biały top pod marynarkę

Wiele kobiet lubi też ubierać bluzki z krótkim rękawem pod marynarkę, tudzież żakiet. Stanowią one doskonałe dopełnienie biurowej elegancji, jednocześnie chronią twój organizm przed przegrzaniem. Poza tym wiele marynarek ma rękawy typu 7/8 lub ¾, przez co noszenie bluzek z długim rękawem nie jest wskazane. W końcu rękaw będzie wystawiał spod marynarki, a to nie prezentuje się zbyt estetycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 1 2