Życie z alergią

Jak nosić dziewczęce elementy garderoby, by nie wyglądać w nich tandetnie?

Jak nosić dziewczęce elementy garderoby, by nie wyglądać w nich tandetnie

Dziewczęce elementy garderoby są szalenie modne w tym sezonie. W trendach pozostają koszulki z myszką Minnie, kaczuszką Daisy, Smerfetką, opaski i spinki. Jak nosić dziewczęce elementy garderoby, by nie wyglądać w nich tandetnie?

Dziewczęce elementy garderoby wnoszą do naszej stylizacji ogromny powiew świeżości. Sprawiają, że wyglądamy młodziej i promienniej. Mają sporo zalet. Są bardzo ładne i urocze. Dlatego warto mieć je w swojej szafie i czasem założyć.

Jak nosić koszulki z myszką Minnie?

Koszulki z myszką Minnie mają w sobie sporo naturalnego uroku. Można je nosić niezależnie od wieku. Metryka w żaden sposób cię nie ogranicza. Aby jednak nie wyglądać w niej tandetnie, załóż ją do jeansów bez przetarć i elementów dekoracyjnych. Możesz ją też nosić z czarną, ołówkową spódnicą albo narzucić na koszulkę marynarkę.

Jak nosić opaski?

W tym sezonie do łask powracają opaski jako elementy dekoracyjne naszych fryzur. Można nosić je do natapirowanych włosów lub do gładkich upięć. Sprawdzą się jako dopełnienie casualowego looku – jeansy i biała koszulka. Można też nimi podkreślić uroczysty charakter danej stylizacji, np. założyć połyskującą opaskę do małej czarnej.

Jak nosić spinki z perełkami?

Spinki z perełkami może nosić każda z nas, nie tylko nasza córka, która ma 20 lat. Gdy wepniesz je w swoje pukle, zyskasz nieco dziewczęcości, ale takiej eleganckiej i szlachetnej. Z pewnością nie będziesz w nich wyglądać tandetnie. Staraj się jednak unikać połączenia koszulki z myszką Minnie i spinek z perełkami. Jeśli zakładasz spinki, niech bluzka lub sukienka będzie wolna od elementów młodzieżowych. Gdy decydujesz się na koszulkę z myszką Minnie, unikaj zbędnych ozdób we włosach.

Dzidzia piernik

Wiele kobiet boi się, że nosząc koszulki z myszką Minnie, opaski czy spinki z perełkami doczeka się etykiety dzidzi piernik. Nie zważaj na to, co myślą inni. Tobie też nie podoba się wiele ich stylizacji, ale czy mówisz im o tym? Nie, bo masz inny gust, ale szanujesz też ich preferencje. Od innych wymagaj dokładnie tego samego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *