Życie z alergią

Jak dobrze wyglądać w letnim kapeluszu?

Jak dobrze wyglądać w letnim kapeluszu

Letni kapelusz nie tylko chroni naszą twarz i włosy przed promieniami UV, ale też stanowi niezwykle seksowny dodatek pod warunkiem, że wiemy, jak go nosić. Wbrew pozorom wcale nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Jak dobrze wyglądać w letnim kapeluszu?

Po pierwsze, rozpuszczone włosy

Żaden kapelusz nie będzie wyglądał dobrze, gdy zrobisz sobie kok, jakieś fantazyjne upięcie czy nawet zwykłego kucyka. W przypadku nakryć głowy obowiązuje jedna podstawowa zasada, zawsze nosimy je na rozpuszczone włosy.  Inaczej będą dziwnie sterczeć, spadać, uginać się etc.

Po drugie, odpowiedni kolor

Kapelusz wcale nie musi być słomkowy, zwłaszcza gdy nie jesteś blondynką o pszenicznym odcieniu włosów. Jeśli masz czarne pukle i jasną cerę, rozejrzyj się za czerwonym lub chabrowym kapeluszu. Obecnie sieciówki oferują je we wszystkich kolorach tęczy.

Po trzecie, rozmiar

Jeśli masz drobną głowę, musisz wybierać małe kapelusze lub tak z możliwością regulacji szerokości. Inaczej będą ci opadać na twarz i oczy, spadać etc. Chcesz wyglądać w kapeluszu korzystnie, a nie jak rzadkie zjawisko przyrodnicze;)

Po czwarte, zestawiaj odpowiednio z ubraniami

Kolor kapelusza warto dostosować też do zawartości swojej szafy. Jeśli masz same zielone sukienki, to czerwony kapelusz może się z nimi nieco gryźć. Wygląda dobrze, gdy w twojej szafie przeważają krwiste sukienki i spódnice.

Po piąte, uwzględnij swoją osobowość

Jeśli cenisz sobie seksowne kreacje, dobierz zmysłowo skrojony kapelusz w czerwonym kolorze. Jeśli natomiast drzemie w tobie artystyczna dusza, dobrze sprawdzi się różowy kapelusz w barwne wzorki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0