Moda alergika

Jak dobrać biżuterię do swojego stylu życia?

Jak dobrać biżuterię do swojego stylu życia

To, jaki tryb życia prowadzimy, w dużej mierze narzuca nam rodzaj biżuterii. Na inne dodatki postawi młoda mama, która musi uważać na to, aby nie wyrządzić krzywdy niemowlęciu podczas przewijania, a na inne pracownica korporacji. W naszym artykule podpowiadamy, jak dobrać biżuterię do swojego stylu życia.

Biżuteria idealna dla młodej mamy

Młoda mama nie tylko nie ma dla siebie zbyt wiele czasu, ale też musi mieć oczy dookoła głowy i uważać na wszystko, co może zagrażać jej dziecku.  Osoby, które opiekują się niemowlakami, doskonale wiedzą o tym, iż trzeba zwracać baczną uwagę na biżuterię, którą się nosi. Wynika to z kilku przyczyn. Po pierwsze, pierścionki, które mają zbyt ostre krawędzie lub oczka, mogą zadrapać delikatną skórę maluszka. Po drugie, długi naszyjnik utrudnia pochylanie się nad dzieckiem i branie go na ręce. Maluszek jest bardzo ciekawy świata i może niespodziewanie chwycić za łańcuszek i po prostu go zerwać. Po trzecie, ciężkie kolczyki nie nadają się do tego, aby chodzić w nich spać, a przecież młoda mama nie zawsze ma czas dla siebie i na to, aby codziennie rano zakładać biżuterię, a wieczorem ją zdejmować. Rozwiązaniem godnym uwagi wydają się kolczyki wkrętki. Sklep internetowy Bizuteriabrylancik.pl oferuje wiele ciekawych modeli. Znajdziemy w nim biżuterię ze stali chirurgicznej. Jest ona tańsza od tej wykonanej ze srebra czy złota, ale podobnie jak ona nie wykazuje właściwości alergizujących. To niezwykle istotna informacja, ponieważ biżuteria wykonana z metali nieszlachetnych często uczula i nie nadaje się dla każdego. Szczególny problem występuje w przypadku kolczyków. Jeśli te są wykonane z metalu nieszlachetnego, to często skarżymy się na zaczerwienienie i pieczenie małżowiny usznej, ponadto w dziurce może pojawić się wydzielina, w tym ropa.  Biżuteria ze stali chirurgicznej nie generuje tego typu problemów. Na szczególną uwagę w sklepie internetowym Bizuteriabrylancik.pl zasługują kolczyki wkręty w kształcie serduszek z cyrkoniami, przepięknie rozświetlają one twarz młodej mamy, która często jest zmęczona z powodu nieprzespanych nocy. Warto przyjrzeć się również  kolczykom wkrętom z różową cyrkonią, ponieważ jest to najmodniejszy kolor zbliżającej się wiosny. Po latach nieobecności różu, powraca on w wielkim stylu na wybiegi oraz na półki w butikach.

Biżuteria idealna dla młodej mamy

kolczyki wkrętki

Biżuteria dla kobiety aktywnej

Kobieta aktywna często nie tylko regularnie uprawia sport, ale też spotyka się ze znajomymi i oddaje swojej pasji. Taka osoba przykłada dużą wagę do codziennego komfortu. Raczej nie zdecyduje się na noszenie pięknej, aczkolwiek wymagającej biżuterii. Duża ilość pierścionków, bransoletek czy długi naszyjnik mogą utrudniać jej uprawianie ulubionej dyscypliny sportu. Kobieta aktywna często uważa, że zbyt duża ilość biżuterii ją ogranicza i przeszkadza w codziennym życiu. Nie oznacza to jednak, że całkowicie musi rezygnować z tego typu dodatków. Wszak w sklepach internetowych nie brakuje praktycznych rozwiązań, które dodają szyku sportowej stylizacji.  Z punktu widzenia osoby uprawiającej sport kolczyki wkrętki stanowią najwygodniejsze rozwiązanie. Nie plączą się, nie zahaczają o nic, nie grożą zaczepieniem o jakiś przyrząd sportowy ani skaleczeniem osoby, z którą uprawiamy sport kontaktowy.  W sklepie internetowym Bizuteriabrylancik.pl znajdziemy kolczyki w kształcie serca z pulsem, które doskonale symbolizują rolę aktywności fizycznej w procesie kształtowania naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.  Rozwiązaniem godnym uwagi są także kolczyki wkręty z maleńkimi kuleczkami. Mają one charakter uniwersalny, są kobiece, a zarazem bardzo proste.

Biżuteria dla kobiety aktywnej

kolczyki wkręty z kuleczkami

Biżuteria idealna do biura

Kobiety pracujące w biurze, wbrew pozorom, nie zawsze mają szerokie pole manewru przy wyborze biżuterii. Często ogranicza je firmowy dress code. Nie chodzi o to, iż w ogóle nie wolno im nosić biżuterii do pracy, lecz powinna mieć ona charakter stonowany i nie wysuwać się na pierwszy plan.  Kolczyki z myszką Miki mogą nie licować z powagą piastowanego przez nie stanowiska. Także bransoletki w stylu rockowym niekoniecznie sprawdzą się u pań zatrudnionych w banku. Biżuteria idealna do biura to taka, która jest utrzymana w nurcie nieśmiertelnej klasyki. Bransoletka z cyrkonią, którą prezentujemy poniżej, doskonale sprawdzi się u pań, które muszą przestrzegać firmowego dress code`u. Ma ona niezwykle prostą formę, tym, co nadaje jej smaku, jest malutki kwiatuszek z połyskujących cyrkonii. Można ją połączyć z prostym, srebrnym łańcuszkiem, na którym zawiesimy zawieszkę w kształcie serca z cyrkonią. Ona również ma bardzo klasyczny charakter. Zawieszkę wraz z bransoletką można zamówić w sklepie internetowym Bizuteriabrylancik.pl. W przypadku pracy biurowej biżuteria na szyi czy palcach nie stanowi żadnej przeszkody, ponieważ nie utrudnia wykonywania codziennych czynności zawodowych.  Można spokojnie sięgać po naszyjniki, bransoletki czy pierścionki, przy czym warto zachować umiar, aby zawsze wyglądać z klasą.

Biżuteria idealna do biura

 

zawieszka w kształcie serca z cyrkonią

Biżuteria dla laborantki i artystki

Choć mogłoby się wydawać, że praca laborantki dość znacznie różni się od zadań stawianych artystce, to w rzeczywistości obie często nie mogą sobie pozwolić na pierścionki, bransoletki czy długie łańcuszki. Laborantka wiele badań musi wykonywać w rękawiczkach jednorazowego użytku, które wymuszają na niej brak biżuterii na dłoniach. Natomiast malarka pracuje z farbami i rozpuszczalnikami, które mogłyby uszkodzić pierścionki, bransoletki czy długie łańcuszki. W przypadku obu zawodów świetnie sprawdzą się celebrytki. Są to na tyle krótkie naszyjniki, iż nie będą przeszkadzać podczas pipetowania czy malowania obrazu, jednocześnie podkreślą kobiecość swoich właścicielek. Bardzo ciekawe celebrytki, w różnej stylistyce, ma do zaoferowania sklep internetowy Bizuteriabrylancik.pl. Artystkom polecamy naszyjnik skrzydełko, który nawiązuje do wolności, której potrzebują przy tworzeniu swoich dzieł. Na szczególną uwagę zasługuje też naszyjnik z jaskółką.

naszyjnik celebrytka

Biżuteria dla laborantki i artystki

Biżuteria idealna dla przedstawicielki wolnego zawodu

Kobiety, które wykonują wolny zawód, na co dzień pracują jako dziennikarki, informatyczki czy graficzki, mogą tak naprawdę sięgać po dowolną biżuterię. W ich przypadku sprawdzą się niezwykle oryginalne naszyjniki, w tym naszyjnik z zielonym oczkiem, który dość mocno wysuwa się na pierwszy plan i z tego powodu nie nadaje się do firmy, w której obowiązuje ścisły dress code. Przedstawicielki wolnych zawodów mogą pozwolić sobie na ciekawe pierścionki, w tym pierścionek z niebieskimi cyrkoniami, który jest dość charakterystyczny, a przez to nadaje pazura nawet prostej stylizacji.

Biżuteria idealna dla przedstawicielki wolnego zawodu

pierścionek z niebieskimi cyrkoniami

Wszystkie elementy biżuteryjne zaprezentowane w niniejszym artykule kupisz w sklepie internetowym Bizuteriabrylancik.pl. Aby skorzystać z 5-procentowego rabatu na swoje zakupy, wystarczy wpisać kod rabatowy INCELL_5 w polu „kupon rabatowy”, które pojawia się przy składaniu zamówienia.

Komentarze (11)

andy

3 lata temu

Ja noszę mało biżuterii, bo często przeszkadza mi w pracy.

doria

3 lata temu

Ja lubię dłuższe naszyjniki, ale mogę sobie na nie pozwolić, bo pracuję w biurze.

kinia

3 lata temu

Te różowe wkrętki są przepiękne <3

marcysia

3 lata temu

Ja do pracy nie mogę zakładać pierścionków i bransoletek, bo okropnie mi przeszkadzają.

katia

3 lata temu

Ja lubię skromną biżuterię:)

renee

3 lata temu

Ja lubię umiar w biżuterii:) W tym względzie jestem minimalistką.

myszka

3 lata temu

Ja najczęściej noszę tylko kolczyki, bo jednak pierścionki i bransoletki przeszkadzają mi w pracy.

julka

3 lata temu

Ja uwielbiam wkrętki, są bardzo praktyczne, mogę zapomnieć o tym, że w ogóle mam je w uszach.

karina

3 lata temu

Ja lubię minimalistyczną biżuterię, bo żyję w ciągłym biegu i staram się unikać rzeczy, które mi przeszkadzają.

jadzia

3 lata temu

Te serduszka z cyrkoniami są przepiękne:)

tina

3 lata temu

Ja wszystko gubię, więc noszę tylko kolczyki z angielskim zapięciem.

Komentarze są wyłączone.