Życie z alergią

Gesty w łóżku, które pokazują, że jesteś dla niego wyjątkowa

Gesty w łóżku, które pokazują, że jesteś dla niego wyjątkowa

Mężczyźni rzadko mówią o swoich uczuciach, wolą wyrażać je za pomocą czynów. To, jak on traktuje cię w łóżku, sporo mówi o waszej relacji. Przedstawiamy gesty w łóżku, które pokazują, że jesteś dla niego wyjątkowa.

Gdy myśli o twojej przyjemności

Facet, któremu zależy na kobiecie, nie będzie dążył tylko do zaspokojenia swoich potrzeb, ale też do dania rozkoszy swojej partnerce. To dla niego nawet ważniejsze od jego własnego orgazmu. Nie będzie chciał ci sprawić zawodu.

Gdy rozwija grę wstępną tak, jak lubisz

Facet, który dostrzega w kobiecie wyjątkową osobę, wie, jak ważna jest dla niej gra wstępna. Dlatego o niej pamięta i zawsze rozwija ją tak, jak życzy sobie tego jego partnerka.  Jeśli ona ceni sobie przytulanie i francuskie pocałunki, to jej tego dostarcza.

Gdy dąży do splecenia dłoni

To wyraz jedności i dążenia do niej. To także objaw rodzącego się uczucia. Widać, że mężczyzna nie unika bliskości i zaangażowania w tę znajomość. Poza tym jest to szalenie romantyczny gest, który nastraja nas pozytywnie do seksu.

Gdy nie dostrzega twoich niedoskonałości

Żadna z nas nie jest idealna. Ważne, by mężczyzna nas w pełni akceptował i nie wytykał nam naszych niedoskonałości. Facet, któremu na nas zależy, będzie nam okazywał szczery entuzjazm i pieścił wszystkie części naszego ciała.

Gdy twoja niepewność to dla niego sygnał alarmowy

Zakochany facet będzie się liczył z twoimi odczuciami. Nigdy nie zmusi cię do praktyk seksualnych, które kręcą tylko jego, a u ciebie powodują opór. Będzie potrafił zatrzymać się i porozmawiać na temat twojego dyskomfortu.

Gdy dopytuje cię o twoje fantazje seksualne

Mężczyzna, który cię kocha, będzie chciał je spełnić, abyś była z nim szczęśliwa.  Poza tym chce cię lepiej poznać i zrozumieć. Żadna informacja na twój temat nie jest dla niego zbędna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *