Recenzje redakcyjne Życie z alergią

Felicea szminki do ust

felicea szminki

Każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo, dlatego też kosmetyki do makijażu cieszą się w drogeriach większą popularnością od tych do pielęgnacji twarzy czy ciała. Pozwalają w kilka chwil podkreślić nasze atuty – pełne usta lub wielkie oczy.  Niestety, kosmetyki do makijażu często zawierają potencjalne alergeny takie jak substancje zapachowe, metale ciężkie itp. Na szczęście w drogeriach coraz częściej można znaleźć naturalne kosmetyki do makijażu. Jak nasze redaktorki oceniają Felicea szminki do ust?

Pigmentacja

Felicea szminki do ust charakteryzują się świetną pigmentacją. Wystarczy jedno pociągnięcie, by usta pokryły się wyraźną warstwą koloru. Jeśli lubisz mocno wyeksponowane usta, to pomadki Felicea powinny spełnić twoje oczekiwania.  Koncentracja pigmentu jest w nich naprawdę wysoka.

felicea pomadki

Felicea szminki do ust – trwałość

Każda kobieta pragnie kosmetyków, które zapewniają trwały makijaż. Nanoszenie poprawek w ciągu dnia jest dość problematyczne, zwłaszcza w pracy. Musimy znaleźć chwilę, aby wyjść do łazienki, w której nie zawsze jest dobre oświetlenie i duże lustro. Na dodatek niektóre szminki aplikuje się źle bezpośrednio z opakowania i w takiej sytuacji  do toalety najlepiej zabrać się ze sobą pędzelek.  Tylko on pozwoli nam precyzyjnie obrysować kontur warg, po czym starannie go wypełnić. Felicea szminki do ust zachwyciły nas swoją fenomenalną trwałością. Rzadko można spotkać pomadki o mokrym, nawilżającym wykończeniu, które utrzymują się na wargach przez dobrych kilka godzin. Jak widać naturalne kosmetyki do makijażu mogą być równie dobre jak ich syntetyczne odpowiedniki, przy czym ich „zjadanie” w ciągu dnia niewątpliwie stanowi rozwiązanie bezpieczniejsze dla zdrowia.

szminka felicea

Wykończenie

Pomadki Felicea charakteryzują się mokrym, połyskującym wykończeniem. Nie należy go jednak mylić z typową perłą czy brokatem. Tego rodzaju dodatków nie znajdziemy w omawianych szminkach. Połyskujące usta odbijają światło, dzięki czemu sprawiają wrażenie większych, niż są w rzeczywistości.

pomadka felicea

Nawilżenie

Felica szminki do ust okazały się całkiem przyzwoitymi nawilżaczami. Rzeczywiście w ciągu dnia można odczuć ich właściwości pielęgnacyjne. Pomadki Felicea skutecznie łączą w sobie walory tradycyjnych szminek z nawilżającymi balsamami.  To niewątpliwie zasługa naturalnych olejów i wosków.

felicea szminki

Zapach

Producent zadbał też o to, aby korzystanie z dobrodziejstw pomadek Felicea było przyjemne dla zmysłu powonienia. Wspomniane szminki roztaczają niezwykle przyjemną, owocową woń, w której nasz nos nie odnotował śladu chemii. Aż chciałoby się zjeść pomadki Felicea.

Kolory

Do dyspozycji otrzymujemy aż 6 ciekawych odcieni:

– 21 rubin

felicea szminka rubin

– 22 ceglasty brąz

felicea ceglasty brąz

– 23 różowy kwarc

felicea różowy kwarc

– 24 szary róż

– 25 koral

felicea szminka koral

– 26 nude

Tekst sponsorowany

Komentarze (3)

kama

3 lata temu

Ten ceglasty kolorek jest przepiękny:)

adusia

3 lata temu

Rubin jest przepiękny, a jeśli do tego nawilża usta, to muszę go zamówić:)

ariadna

3 lata temu

Chętnie przygarnęłabym ten róż:)

Zostaw komentarz