Recenzje redakcyjne Życie z alergią

Felicea puder do twarzy

felicea puder do twarzy

Puder do twarzy uchodzi za kosmetyk, który służy do wykańczania i utrwalania makijażu. Nieważne, czy nałożyłaś już bazę i podkład, czy ograniczyłaś się do samego fluidu, oprószenie twarzy to konieczność. Puder scala bowiem makijaż i czyni go odporniejszym na ścieranie. Niektóre kobiety sięgają po puder jeszcze z jednego powodu – dzięki niemu matują problematyczną strefę T, która świeci się nieestetycznie. Jak w tej roli sprawdził się Felicea puder do twarzy?

Odcienie

Do dyspozycji otrzymujemy dwa stosunkowo jasne odcienie pudru, które różnią się tonacją. 101 to odcień chłodny, który zawiera różowe tony, świetnie będą w nim wyglądały panie obdarzone urodą królewny Śnieżki. Z kolei 102 to także dość jasny puder, który zawiera ciepłe, żółte tony i będzie pasował paniom o oliwkowej karnacji.

Felicea puder do twarzy – pigmentacja

Felicea puder do twarzy ma całkiem przyzwoitą pigmentację. Oczywiście nie zastąpi nam podkładu, zwłaszcza gdy borykamy się z dużymi niedoskonałościami cery, ale jeśli jesteś zadowolona z jej stanu, to samo oprószenie twarzy powinno wystarczyć.  Jeśli nie masz większych problemów ze skórą, chcesz tylko wyrównać jej koloryt, delikatnie przykryć naczynka krwionośne i zmatowić strefę T, to puder do twarzy Felicea jest właśnie dla ciebie. Latem warto stosować go solo, gdyż nie obciąża skóry, pozwala jej swobodnie oddychać.

puder do twarzy felicea

Wykończenie

Felicea puder do twarzy ma matowe wykończenie, dlatego też pozwala ujarzmić nadmiar blasku w strefie T. Jeśli i ty marzysz o skórze wolnej od niezdrowego blasku, to właściwości omawianego kosmetyku powinny przypaść ci do gustu. Wprawdzie w ciągu dnia konieczne jest naniesienie poprawek, nie nastręcza to jednak większych trudności. Gdy dokładamy kolejną warstwę kosmetyku, makijaż się nie warzy, lecz wciąż wygląda estetycznie.

Trwałość

Puder do twarzy Felicea pozwala cieszyć się matową cerą przez dobrych kilka godzin. W tym czasie wciąż trwa na swoim miejscu. W ciągu dnia zaczyna spływać w strefie T, w której obserwuje się wzmożoną produkcję sebum. Na szczęście do twarzy można przyłożyć bibułkę matującą, tudzież zwykłą chusteczkę higieniczną, po czym ponownie oprószyć lico pudrem Felicea.

puder felicea

Podkreślanie suchych skórek

Jeśli nie zadbamy odpowiednio o twarz, regularnie wykonując peeling, doczekamy się suchych skórek, które każdy puder będzie podkreślał. Jeśli natomiast na pierwszy rzut oka nic nie widać na twojej twarzy, to puder Felicea nic nie podkreśli. Nie jest bowiem detektorem suchych skórek.

Wpływ na stan cery

Felicea puder do twarzy nie wpłynął negatywnie na stan cery, w trakcie jego stosowania nie pojawiło się więcej niedoskonałości – pryszczy, zaskórników itp. Omawiany kosmetyk w żaden sposób nie zaszkodził skórze naszych redaktorek.

Wydajność

Puder Felicea, w zależności od stopnia nasilenia problemów ze strefą T, wystarczy na 2-3 miesiące.  Jest naprawdę lekki i dobrze zmielony.

Opakowanie

Puder zamknięto w białym, plastikowym opakowaniu z logo marki, które wyposażono w praktyczne lusterko.  Pozwala ono poprawić makijaż w ciągu dnia.

Cena i dostępność

Za puder Felicea zapłacimy 39 zł w sklepie internetowym http://felicea.pl/kategoria/wszystkie-produkty/naturalny-puder

Tekst sponsorowany

Komentarze

amelie

4 lata temu

Dobrze matujący puder do twarzy jest zawsze w cenie:) Chętnie go wypróbuję, gdyż jestem właścicielką cery mieszanej:)

Zostaw komentarz