Recenzje redakcyjne Życie z alergią

Felicea cienie do powiek

felicea cienie do powiek

Cienie do powiek pozwalają wydobyć i podkreślić piękno tęczówki.  Można dobierać je na zasadzie harmonii lub kontrastu. Np. brązowa tęczówka świetnie wygląda w towarzystwie kolorów Ziemi – w brązach, szarościach, beżach. Jednocześnie piwne oczy można wydobyć na zasadzie kontrastu, nakładając na powiekę ruchomą kobaltowe cienie do powiek. Każda kobieta pragnie wyglądać pięknie, dlatego też ogromną popularnością cieszą się kosmetyki do makijażu. Pozwalają one podkreślić nasze atuty i zamaskować niedoskonałości. Niestety, cienie do powiek często zawierają metale ciężkie, które należą do potencjalnych alergenów.  Alternatywę dla nich stanowią naturalne kosmetyki. Czy Felicea cienie do powiek zaskarbiły sobie sympatię naszych redaktorek?

Kolory

Felicea oferuje 6 modnych odcieni cieni do powiek:

– 121 majowa konwalia

– 122 letnia niezapominajka

– 123 egzotyczna pistacja

– 124 cień bzu

– 125 złota czekolada

– 126 wulkaniczny piasek.

felicea cień do powiek

Felicea cienie do powiek – wykończenie

Cienie do powiek Felicea charakteryzują się połyskującą formułą. Nie jest to typowa perła, ale blask jest dość widoczny. Pozwalają one rozświetlić spojrzenie i optycznie powiększyć oko. To wykończenie sprawia też, że możemy ograniczyć makijaż oczu do jednego cienia rozłożonego równomiernie na całej powierzchni powieki ruchomej.

felicea cień do powiek

Konsystencja

Felicea cienie do powiek mają przyjemną, kremową konsystencję, dzięki czemu łatwo się je nakłada na powiekę i równie sprawnie można je rozetrzeć, uzyskując płynne przejścia między poszczególnymi kolorami. Omawiane kosmetyki delikatnie się osypują, ale jest to całkowicie normalne zjawisko w przypadku cieni w kamieniu, dlatego też należy strzepać nadmiar przed przyłożeniem pędzelka do powieki. Wówczas unikniemy osadzenia się drobinek w dolinie łez.

felicea cień do powiek

Pigmentacja

Cienie do powiek Felicea zdecydowanie wyróżniają się na tle innych naturalnych kosmetyków do makijażu. Mianowicie mają dobrą pigmentację, czym pozytywnie zaskoczyły nasze redaktorki.  Jedna z naszych koleżanek zamawiała kiedyś naturalną kolorówkę z Niemiec. O ile szminki wypadały jeszcze przyzwoicie, o tyle z cieni do powiek nic nie dało się wydobyć. Były tak słabo napigmentowane, że w celu uzyskania jakiejkolwiek kolorowej smugi należało nałożyć 1/3 opakowania. Cienie do powiek Felicea cechuje wysoka koncentracja barwnika, dzięki czemu pozwalają szybko wykonać makijaż oczu.

felicea cień do powiek

Trwałość

Na bazie pod cienie produkty Felicea utrzymują się praktycznie cały dzień. W ciągu dnia nie blakną ani się nie ścierają.

Zapach

Felicea cienie do powiek należą do kosmetyków bezwonnych, co jest cechą pożądaną w przypadku kosmetyków nakładanych na oczy.  Substancje zapachowe mogą bowiem bowiem podrażniać spojówki i wywoływać reakcje alergiczne.

Cena i dostępność

Felicea cienie do powiek są dostępne w sklepie internetowym http://felicea.pl/kategoria/wszystkie-produkty/naturalny-cien-do-powiek w cenie 29 zł za sztukę.

Tekst sponsorowany

Komentarze

ninka

3 lata temu

Ten fiolecik jest przepiękny:)

Zostaw komentarz