Życie z alergią

Faceci z Tindera – główne typy osobowości

Faceci z Tindera

Faceci z Tindera dzielą się na główne typy osobowości. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na ich temat, musicie przeczytać ten artykuł. Niektóre informacje mogą was zaskoczyć.

Niespełniony pisarz

To najczęściej spotykany typ mężczyzny korzystającego z Tindera. Jest on bardzo niezdecydowany. Zasadniczo pisze do ciebie, żeby sobie popisać. Jest bardzo aktywny, pisze nawet kilka razy dziennie. To może okazać się mylącym sygnałem dla wielu kobiet. Podczas gdy ty myślisz, że on jest tobą zainteresowany i niepotrzebnie tracisz na niego swój czas, on w ogóle nie zamierza się spotykać. Jest czymś ciągle zajęty – pracą, studiami, hobby etc.  Szkoda, że na bezowocne pisanie z tobą ma niemal cały dzień. Nie sądzisz, że to dziwne, iż facet woli z tobą pisać niż się spotkać?  Być może mu się nudzi w pracy, bo pracuje w sklepie, do którego rzadko zaglądają klienci. Może rozstał się z dziewczyną, rana jest świeża i dowartościowuje się, pisząc z dużą grupą kobiet. Nie wiadomo, ale jedno jest pewne, z tej mąki chleba nie będzie. Radzimy ci nie pisać z nikim zbyt długo, tylko dążyć do spotkania. Jeśli on cię spławi, to go sobie odpuszczasz.

Erotoman gawędziarz

Czym się różni niespełniony pisarz od erotomana gawędziarza? Jeden i drugi pisze naprawdę dużo, ale tematyka jest inna. Niespełniony pisarz codziennie pyta: jak tam w pracy, a erotoman gawędziarz chce, abyś pisała z nim o seksie. O tym, co z nim zrobisz, gdy się spotkacie. Czy lubisz anal etc.  To nie jest szczególnie przyjemny typ. Jednak nie dąży do spotkań.

Pan zboczek

Podaje godzinę i miejsce, od razu na dzień dobry chce się umówić na seks. Niewykluczone, że jest jakimś świrem, ewentualnie złodziejem, gwałcicielem, dystrybutorem filmów porno, poszukiwaczem narybku do zachodnich burdeli. Jeśli naprawdę lubi seks i nie ma złych zamiarów, to istnieje bardzo wysokie ryzyko, że jest nosicielem wielu groźnych chorób przenoszonych drogą płciową. Możesz się od niego zarazić kiłą, chlamydią i rzeżączką już podczas pocałunków. Wystarczy, że robił minetkę jakiejś kobiecie, która była nosicielką bakterii odpowiedzialnych za wyżej wspomniane choroby weneryczne.  Od takich typów trzymaj się z daleka.

Skrzywdzony przez kobiety

Narzeczona go zdradzała, pierwsza dziewczyna wyśmiewała, a inne kobiety, do których pisze, nagle przestają odpisywać. Nie sądzisz, że to zbyt duży zbieg okoliczności?  Z nim musi być coś nie tak, skoro żadna go nie chce. Na dodatek on widzi winę tylko w nich, a nie w sobie.  A może kobiety milkły, bo wysyłał zboczone teksty, był namolny, agresywny lub sam nie ma w zwyczaju zbyt szybko odpisywać na wiadomości. Skrzywdzony przez kobietę to zawsze toksyk, więc go unikaj.

Cham i prostak

Odzywa się do ciebie w chamski sposób, często używa wulgaryzmów, mówiąc o kobietach, ich częściach ciała etc.   Pamiętaj, facet, który chce dobrze wypaść, nie będzie przeklinał w wysyłanych do ciebie wiadomościach. Kolejny do odstrzału.

Stalker

Co chwilę wysyła ci wiadomości w stylu: gdzie jesteś, z kim i co robisz. Dopytuje się, co kupiłaś w spożywczaku i dlaczego zajęło ci to tyle czasu. Na dodatek robi awantury, gdy mu nie odpisujesz. Nie rozumie, że jesteś w pracy, gotujesz obiad, chcesz spać lub poczytać książkę. Oczekuje, że będziesz cały czas na linii. Odpiszesz po 5 minutach, a już robi dramę i pyta się, co robiłaś. Jest tak męczący, nachalny i zdesperowany, że w końcu go blokujesz.

Mężczyźni na Tinderze to życiowi przegrani

Jak widać po powyższych typach facetów na Tinderze, ta popularna aplikacja nie jest dobrym miejscem do nawiązywania nowych znajomości. Możesz odnieść wrażenie, że faceci to zboczeni i niezdecydowani ludzie. W realnym życiu przystojniejszych i normalniejszych mężczyzn jest dużo więcej. Trzeba mieć tylko odwagę do nich zagadać.  Tinder okupują głównie desperaci i mężczyźni, którym w życiu coś nie wyszło. Są to wielcy życiowi przegrani. Tacy, którzy nie potrafią podejść do kobiety i normalnie zagadać. Osoby, które boją się bliskości i związku oraz mało atrakcyjni mężczyźni od strony wizualnej.  To także faceci mający problemy seksualne, uzależnieni od seksu, tacy, którzy nigdy go nie uprawiali i koniecznie chcą zrzucić z siebie piętno prawiczka. To także mężczyźni, którzy boją się, że nie sprostają w łóżku oczekiwaniom kobiety, dlatego każdej nocy pragną mieć inną.  Dzięki temu unika się niewygodnych sytuacji, a opinia kochanki nie ma żadnego znaczenia, gdyż jest osobą praktycznie anonimową, taką, z którą nie łączy nas żadna więź emocjonalna.