ŻYCIE INTYMNE Życie z alergią

Erotyczne niespodzianki na Walentynki

Erotyczne niespodzianki na Walentynki

Już jutro Walentynki, najbardziej romantyczny dzień w roku. To doskonała okazja do wyznania miłości bliskiej osobie, ale też do wprowadzenia paru urozmaiceń do życia seksualnego. Prezentujemy erotyczne niespodzianki na Walentynki.

Seksowna wiadomość

Opisz swojemu partnerowi, co chcesz z nim zrobić wieczorem, gdy wróci z pracy. Wyślij mu tylko ogólny zarys erotycznych rozkoszy, jakie go czekają. Pozostaw choć trochę miejsca dla jego wyobraźni, aby nie mógł doczekać się waszego spotkania i miał sobie co wyobrażać w ciągu dnia.

Dekoracje

Zapewnij odpowiedni nastrój w sypialni, w tym celu sięgnij po świeczki, kolorowe zasłony, świeże kwiaty. Niech w waszej sypialni będzie odświętnie i romantycznie, inaczej niż zwykle. To nastroi cię na erotyczne igraszki.

Deser w kształcie serca

Każda z nas umie coś upiec. Specjalnie dla swojego partnera przygotuj swoje popisowe ciasto, ale wlej je wyjątkowo w formę w kształcie serca. To będzie dla niego podwójna przyjemność. Po pierwsze, większość mężczyzn to łasuchy. Po drugie, faceci uwielbiają, gdy dla nich pieczemy.

Słodka gra

Niech każde z was zapisze 6 erotycznych fantazji na kartce, następnie rzucacie kostką i numer, który wypadnie, wskazuje na tę, którą zrealizujecie. Aby było sprawiedliwie, każda ze stron musi spełnić jedną z fantazji drugiej osoby.

Seksowne przebieranki

Na Walentynki warto zaopatrzyć się w komplet seksownej bielizny. Możesz sięgnąć po strój pielęgniarki, niegrzecznej bibliotekarki lub po prostu po koronkową bieliznę, która rozpala męską wyobraźnię.  Postaw na czerń lub czerwień.

Seks w nietypowych miejscach

Tego dnia kochajcie się na stole, kuchennym blacie, na podłodze lub oparci o ścianę w pozycji stojącej. Każda taka odmiana jest  szalenie ekscytująca i dostarcza niesamowitych wrażeń.