Ciąża i dziecko NAJNOWSZE

Dzień Matki 2018 – co podarować w prezencie?

Dzień Matki

Zbliża się wyjątkowe święto, które będziemy celebrować z najważniejszymi kobietami w naszym życiu, czyli mamami. Co podarować w prezencie na Dzień Matki 2018? Podpowiadamy tym, którzy jeszcze zastanawiają się nad prezentem.

Fotoksiążka, czyli wspomnienia zamknięte w książce

Fotoksiążka to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza w czasie smartfonów, kiedy rzadko albo wcale nie wywołujemy zdjęć. Przechowujemy je w pamięci telefonów i na dyskach komputerów, rzadko do nich zaglądając. Personalizowana książka ze zdjęciami będzie niezwykłą pamiątką wspólnych chwil. To idealny pomysł na prezent na Dzień Matki. Wystarczy wybrać zdjęcia i formę graficzną książki, którą sami projektujemy. Gwarantujemy, że każda mama ucieszy się z takiego prezentu, zwłaszcza jeśli znajdzie w takim albumie zdjęcia nie tylko swoje, ale również najbliższych – dzieci czy wnuków.

Bilety do teatru – chwila dla kultury

Mamy są tak zapracowane, że nie zawsze znajdują czas, by wybrać się do teatru. Ciekawych premier nie brakuje, a bilety możemy kupić nawet nie określając konkretnego terminu czy spektaklu. Taki prezent spodoba się miłośniczkom kultury czy sztuki. Pamiętajmy tylko, by zaproszenie było podwójne, żeby mama mogła zabrać ze sobą męża, przyjaciółkę czy inną, bliską osobę. Niekoniecznie musimy stawiać na teatr, sprawdzą się także bilety do opery czy kina, wszystko zależy od preferencji kulturalnych danej mamy.

Kolacja w restauracji, czyli uczta dla zmysłów

Inną formą upominku na Dzień Matki będzie kolacja w restauracji. Nie w domu, bo w tym dniu ma być wyjątkowo, inaczej niż zwykle. Mama z pewnością ucieszy się z zaproszenia do uroczej restauracji. Nie będzie musiała sama gotować i podawać do stołu. Zapewniamy, że taka niespodzianka zyska aprobatę każdej kobiety. Pamiętajmy tylko o wcześniejszej rezerwacji i poinformowaniu mamy o wymaganym na wieczór stroju. Dzięki temu unikniemy niekomfortowej sytuacji i wpadki.

Bukiet ulubionych kwiatów

Dzień MatkiKobiety uwielbiają kwiaty, a niektóre zdecydowanie za rzadko je dostają. Dzień Matki 2018 jest wspaniałą okazją, by to zmienić. Bukiet kwiatów, zwłaszcza tych ulubionych będzie miłą niespodzianką. Frezje, tulipany, róże czy słoneczniki – każdy z pewnością wie, jakie kwiaty lubi jego mama, więc z takim prezentem nie powinno być żadnego problemu.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *