Życie z alergią

Drobnostki, które on będzie ci wypominał

Drobnostki, które on będzie ci wypominał

Istnieją takie drobiazgi, które dla ciebie nie mają większego znaczenia, ale dla twojego faceta są nie do zniesienia. On uwielbia do nich powracać w najmniej spodziewanej chwili. Przedstawiamy drobnostki, które on będzie ci wypominał.

Rozmowy z innymi facetami

Wszystko jedno, czy chodzi o mężczyznę, który zapytał cię o drogę, kolegę z pracy, który pyta o szczegóły dotyczące spraw biznesowych czy twojego najlepszego kumpla z czasów studiów. Faceci nie znoszą, gdy rozmawiasz z innymi osobnikami płci męskiej. To dla nich niepokojący sygnał i potencjalne zagrożenie.

Gdy uśmiechasz się do nieznajomego

Ty po prostu tak już czasem masz, że gdy ktoś nieznajomy się na ciebie patrzy, to życzliwie uśmiechasz się do niego. Twój facet dostaje wówczas szału, gdyż twój drobny gest odbiera jako flirt i potencjalne zagrożenie.

Jaki przystojny aktor

Nawet gdy dzielisz się tym spostrzeżeniem z przyjaciółką, która podesłała ci trailer nowej hollywoodzkiej produkcji, on dostaje szału. Bo jak to ktoś inny może być przystojny, skoro jesteś z nim.

Gdy powiesz coś miłego o eks

Nie chodzi o to, że go gloryfikujesz, ale rozmawiasz z przyjaciółką o naprawie jej samochodu. Sprawa jest trudna i w końcu wypalasz, żeby zadzwoniła do Darka, bo on jest naprawdę dobrym fachowcem. Stwierdzasz tylko fakt i potwierdzasz jego umiejętności zawodowe, ale dla twojego faceta to już sygnał ostrzegawczy.

Gdy wybierzesz weekend z przyjaciółką a nie z nim

Mężczyźni dostają szału, gdy wybieramy weekend z najlepszą przyjaciółką. Czują się wówczas zepchnięci z piedestału. Jak to mogą przegrać i to jeszcze w starciu z kobietą. Nie widzą tego, że sami chętnie wyjeżdżają z kumplami, bo przecież muszą mieć jakieś życie poza związkiem.

Gdy o męskie sprawy pytasz tatę

Zepsuła ci się mikrofalówka, potrzebujesz złożyć szafę, od razu dzwonisz do taty, zamiast do swojego faceta. On wówczas czuje się fatalnie i uważa, że nie doceniasz jego umiejętności i postrzegasz go jako życiowego nieudacznika.

Gdy zobaczy zdjęcia z imprez bez niego

Świadomość, że byłaś na imprezie, świetnie się bawiłaś, a jego tam nie było, działa na wielu mężczyzn dość kreatywnie. Facet nagle zaczyna sobie wyobrażać straszne sceny z twoim udziałem. Na pewno ktoś cię tam podrywał, inaczej nie byłabyś taka zadowolona z imprezy.

Przy tobie zawsze jestem spięta

On uważa, że obwiniasz go o swoje zdenerwowanie.  Nie chce być dla ciebie źródłem dyskomfortu, z tą świadomością czuje się naprawdę mało komfortowo. Powiedz mu to samo, ale innymi słowy. Czy mógłbyś tak do mnie nie mówić, bo stresuje mnie twój styl wypowiedzi i nie czuję się komfortowo.

On zrobiłby to lepiej

Nie ma w tym nic oryginalnego, że twój facet chce być najlepszy w każdej możliwej dziedzinie. Oczekuje pochwał, a nie słów krytyki. Dlatego nie wypominaj mu, że twój tato lepiej pomalowałby ściany w salonie. Lepiej spuścić na to parawan milczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *