Życie z alergią

Dlaczego z przystojnymi facetami zwykle nic nie wychodzi?

Dlaczego z przystojnymi facetami zwykle nic nie wychodzi

Zastanawiasz się, czy w ogóle jest ci pisany ten jedyny. Zaprzątasz sobie tym głowę każdego dnia. Tymczasem może po prostu celujesz w dość problematyczną grupę mężczyzn. Dlaczego z przystojnymi facetami zwykle nic nie wychodzi?

On może mieć każdą i chętnie z tego korzysta

Przystojni faceci zdają sobie sprawę, że mężczyzn obdarzonych miłą aparycją nie ma zbyt wielu. O ile Polki są przepiękne, o tyle Polacy raczej przeciętni. Każdy facet, który w naszym kraju wybija się ponad średnią, uważa się za ósmy cud świata. Wie, że będzie cieszył się powodzeniem pośród kobiet. Dlatego przywykł do tego, że zbiera kolejne trofea. Może mieć każdą i dlatego codziennie sypia z inną.

Ma bardzo duże wymagania wobec kobiet

On w ogóle nie zadowoli się piękną kobietą, on szuka idealnej. Każda niedoskonałość czy mankament stanowią dla niego przeszkodę nie do przeskoczenia. Jeśli ona nie może pochwalić się perfekcyjnym wyglądem, bo np. mam mniejsze piersi, to go nie interesuje. Podobnie jak pani o za małych pośladkach etc. Ewentualnie zainteresuje się nią z braku laku, ale nie będzie o nią zabiegał ani jej szanował.

Oczekuje, że będziesz mu nadskakiwać

Bo on jest przecież księciem, któremu trzeba non stop nadskakiwać i usługiwać. Przywykł do pełnej obsługi, bo zapewne mamusia, babcia i ciocie traktowały go jak cenny kamień, na który trzeba chuchać i dmuchać.  On ci w niczym nie pomoże, bo jeszcze jego perfekcyjna fryzura ucierpi, a wtedy będzie bardzo źle.

Ciężko mu się zamknąć na inne doznania

On po prostu wie, że może codziennie spać z inną, a to dla mężczyzn bardzo podniecająca perspektywa. Dlatego wielu z nich unika związku jak ognia, bo wiedzą, że wraz z nim tracą pewien zakres wolności, który jest dla nich szalenie atrakcyjny. W końcu codziennie czeka ich niespodzianka, nie wiedzą, jaka jest w łóżku kobieta, którą właśnie wyrwali.

Ma większą tendencję do zdrad

Nawet jeśli przekonasz przystojnego faceta do związku, to istnieje ryzyko, że zechce powrócić do dawnych czasów, gdy żadnej nie przepuszczał. Seks z jedną osobą, pomimo eksperymentów, szybko stanie się dla niego nudny i przewidywalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *