Lifestyle

Dlaczego przyjaźń z gejem jest wyjątkowa?

Dlaczego przyjaźń z gejem jest wyjątkowa

Mówi się, że każda kobieta powinna mieć przyjaciela geja. Jest w tym sporo prawdy. Nikt tak dobrze nie zrozumie naszych problemów jak gej. Dlaczego przyjaźń z gejem jest wyjągtkowa?

Z gejem możesz porozmawiać o seksie

Z nikim tak otwarcie nie porozmawiasz o seksie jak z gejem. Przed nim nie musisz się wstydzić. Możesz mu powiedzieć wprost, że czułaś się skrępowana jakąś sytuacją. Możesz mu się przyznać do tego, że twój partner zdaje się wykorzystywać swoją przewagę, aby zmuszać cię do współżycia w sposób, który nie sprawia ci satysfakcji. Wreszcie możesz mu opowiedzieć o tym, że się go boisz, bo staje się coraz bardziej brutalny w łóżku. Przyjaciel gej zrozumie twoje problemy. Nie skrytykuje cię, tylko cierpliwie wysłucha i postara się jakoś pomóc. Przed drugą kobietą tak się nie otworzysz, bo nie chcesz wyjść na tę, która jest słaba i „wadliwa”. Facetowi hetero nie opowiesz o swoim życiu seksualnym, gdyż będzie to budziło w nim niezdrową sensację. Gej jest idealną osobą do takich rozmów.

Przed przyjacielem gejem nie musisz mieć żadnych tajemnic

Z gejem możesz być całkowicie szczera. Możesz mu opowiedzieć o tym, że masz nawrót infekcji intymnej, a twój facet chce się spotkać na noc. On z pewnością cię nie wyśmieje i będziesz czuła się swobodnie, rozmawiając z nim na trudne tematy.  Możesz mu opowiedzieć o swoich złych doświadczeniach z mężczyznami, kryptogeju, który cię uwodził etc.

Gej pomoże ci zrozumieć męską psychikę

Wiele z nas zupełnie nie rozumie męskiej psychiki. Często w wypowiedziach facetów doszukujemy się drugiego dna, a to poważny błąd, bo tam nie ma. Gdy mężczyzna mówi, że chce tylko seksu, to nie marzy o związku z tobą. Jego oczekiwania są jasne.  Gdy on nie odpisuje na wiadomość, to nie chce tego zrobić, traktuje cię jak zapchajdziurę. Gej pomoże ci spojrzeć prawdzie w oczy, ale zrobi to w taki sposób, że nie poczujesz bólu. Homoseksualiści są bardzo empatyczni, dlatego tak dobrze czujemy się w ich towarzystwie. Starają się tak przedstawić fakty, aby te do nas dotarły, ale też sposób ich prezentacji nie zadał nam niepotrzebnego bólu.

Gej uratuje cię przed toksycznym facetem

Wiele z nas ma tendencję do wikłania się w relacje z toksycznymi mężczyznami. Bardzo często nie słuchamy przyjaciółek, bo uważamy, że nam zazdroszczą. Czasem tak rzeczywiście jest. Są samotne i lubią z nami spędzać czas, dlatego nie potrafią cieszyć się z naszego szczęścia, gdy znajdziemy drugą połówkę. Gej nie ma ukrytych intencji, gdy powie ci, że ten facet cię wykorzystuje, to znaczy, że naprawdę tak uważa.  Z jego pomocą możesz też odpowiednio poprowadzić rozmowę z mężczyzną tak, aby zdradził one swoje rzeczywiste intencje.

Gej stanowi wsparcie w trudnych chwilach

Każda z nas czasem potrzebuje wsparcia. O wiele łatwiej jest o nie poprosić geja, bo przy koleżankach często chcemy uchodzić za nieskazitelne. Tymczasem każda z nas czasem czuje się kiepsko, mając opryszczkę na ustach czy wielki brzuch stanowiący efekt zatrzymywania się wody przed okresem.

Przyjaciela geja możesz zaprosić na wesele

Gej to najlepszy kandydat na partnera, gdy wybierasz się na wesele. Będziesz się z nim świetnie bawić i nie musisz obawiać się, że zacznie się do ciebie dobierać lub pomyśli sobie za dużo. Sytuacja między wami jest jasna i to wspaniała wiadomość.