Życie z alergią

Dlaczego facet nie ma orgazmu?

Dlaczego facet nie ma orgazmu

Mogłoby się wydawać, że mężczyźni otrzymali orgazm w pakiecie z penisem. Większość panów nie ma problemów ze szczytowaniem, podczas gdy kobieta musi zostać odpowiednio rozbudzona. Zdarza się jednak, że mężczyzna nie dochodzi. Dlaczego facet nie ma orgazmu?

Jest pijany

Procenty w niewielkiej ilości rozluźniają, ale łatwo można przekroczyć tę granicę. Później już tylko utrudniają uzyskanie i utrzymanie erekcji, a tym samym uniemożliwiają osiągnięcie orgazmu. Dla penisa mężczyzn lepiej jest, gdy są oni trzeźwi.

Stres

Im bardziej stresuje się mężczyzna, tym większe ma problemy z uzyskaniem orgazmu. Wynika to z faktu, iż kortyzol wpływa negatywnie na erekcję i odbiera całą frajdę z uprawiania seksu. Dlatego wszelkie problemy i zmartwienia najlepiej zostawić za drzwiami sypialni.

Masturbacja

Im więcej się mężczyzna masturbuje, tym trudniej uzyskać mu erekcję i orgazm w towarzystwie kobiety. Najlepiej nie masturbować się w tym samym dniu, w którym planuje się spotkanie z partnerką. Im mniej mężczyzna się onanizuje, tym większą frajdę czerpie z seksu.

Przyzwyczajenie do jednej pozycji

Mężczyźni często przez masturbację, ale nie tylko, przyzwyczajają się do określonej formy stymulacji penisa. Bez niej nie są w stanie szczytować. Dlatego warto to mieć na uwadze i nie przesadzać z intensywnością bodźców podczas masturbacji.

Nie jest zainteresowany kobietą

Czasem facet ląduje w łóżku z niewłaściwą kobietą, która w ogóle go nie kręci. W rezultacie nie umie osiągnąć przy niej erekcji i ma problem ze szczytowaniem.