Życie z alergią

Czy warto kupować ubrania dla partnera?

Czy warto kupować ubrania dla partnera

Wiele kobiet podczas zakupów wyprzedażowych w galeriach handlowych zaopatruje też swoich mężów w nowe ubrania. Czy jest to jednak dobry pomysł? Czy warto kupować ubrania dla partnera?

Gdy mężczyzna nie lubi zakupów w galerii handlowej

Wszystko zależy od tego, jaką postawę reprezentuje nasz mężczyzna. Niektórzy panowie naprawdę nie lubią chodzić na zakupy do galerii handlowych. Dla nich to strata czasu. Na dodatek  chodzenie po sklepach tylko ich irytuje. W takiej sytuacji wielu mężczyzn prosi swoje partnerki, aby kupiły im to, czego potrzebują.

Gdy facet nie przywiązuje wagi do ubioru

Zdarza się też tak, że facetowi jest wszystko jedno, co ubiera. Nie ma własnego stylu, jasno sprecyzowanych oczekiwań, dlatego też partnerka kupująca mu ubrania w niczym mu nie przeszkadza. On nie odczuwa tego jako próby zmieniania na siłę czy krytyki dotychczasowego ubioru.

Mężczyźni posiadający własny styl

Jest jednak także trzecia grupa mężczyzn. Oni nie lubią, gdy partnerka ich ubiera. Może nie należą do miłośników zakupów w galeriach handlowych, ale gdy czegoś naprawdę potrzebują, to idą na zakupy. Wolą sobie sami dobrać tkaninę, wzór czy fason koszuli. Nie potrzebują, aby wyręczała ich w tym kobieta, która próbuje przemycić własny styl. Nie każdy facet chce zmieniać swój ubiór tylko dlatego, że dotychczasowy nie satysfakcjonuje jego partnerki.

Czy istnieje możliwość zwrotu towaru?

Do wszystkiego dochodzi jeszcze kwestia mierzenia ubrań. To prawda, że w dzisiejszych czasach większość sieciówek oferuje zwrot tego, co w domu nie przypadnie nam do gustu. Jednak nie wszędzie zwrócą nam pieniądze. Wiele sklepów oferuje zwrot środków na kartę podarunkową. Jeśli takie zasady obowiązują w sieciówce, w której chcesz zaopatrzyć swojego męża, musisz go dokładnie zmierzyć lub najlepiej zabrać ze sobą na zakupy, aby zmierzył spodnie czy koszule. Jak powszechnie wiadomo, rozmiar rozmiarowi nierówny, a kupowanie na oko nie zawsze kończy się sukcesem.  Czasem jakieś spodnie okazują się za krótkie, a koszula zbyt opięta lub smętnie zwisająca.

Szacunek dla stylu partnera

Musimy też pogodzić się z faktem, że każdy ma prawo do własnego stylu. Nawet jeśli nie odpowiadają nam graficzne koszulki naszego partnera, to musimy je uszanować. W końcu same nie chciałybyśmy, aby on wyrzucał do kosza nasze ulubione sukienki, bo sam preferuje innych fason czy print. Szanujmy się nawzajem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *