Życie z alergią

Czy nie ubierasz się za strojnie?

Czy nie ubierasz się za strojnie

My, kobiety, kochamy polować na ubrania w promocyjnych cenach. Często przynosimy z wyprzedaży eleganckie sukienki i bluzki, gdyż były takie ładne, że nie mogłyśmy się powstrzymać. Czy nie ubierasz się za strojnie?

Zbyt strojnie czy po prostu kobieco?

Musisz odróżnić strojne ubrania od tych bardziej eleganckich i kobiecych. Jeśli zakładasz do pracy czy na lody z przyjaciółkami sukienkę z cekinami, kryształkami Svarowskiego, to rzeczywiście przesadzasz. Takie rzeczy sprawdzą się podczas wesela, sylwestra, wielkiego balu. Ewentualnie możesz je założyć, gdy idziesz z partnerem na uroczystą kolację.

Kwiatowe, rozkloszowane sukienki sprawdzą się na co dzień

Jednak nie każde eleganckie ubranie jest przeznaczone tylko na specjalne okazje. Jeśli lubisz kwiatowe, rozkloszowane sukienki, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nosiła je do pracy pod warunkiem, że pracujesz w biurze i twoja praca nie wymaga wysiłku fizycznego.

Jak ograć tiulową spódnicę?

Tiulowa spódnica z perełkami może wygląda dość specyficznie, ale możesz złagodzić jej balowy charakter, jeśli zestawisz ją z topem pasującym do niej kolorystycznie.

Biała bluzka w codziennym outficie

Biała bluzka nie będzie wyglądała aż tak elegancko, gdy zwiążesz ją w węzeł na wysokości talii i zestawisz z jeansami z wysokim stanem.

Jak nosić gorset na co dzień?

Gorset też możesz założyć, np. pod koszulę, żakiet etc. Wówczas nabiera szlachetniejszego wyrazu i nadaje się nawet na wypad na kawę z przyjaciółkami.

Jak ograć ołówkową spódnicę?

Elegancka ołówkowa spódnica nie będzie wyglądała nudno i poważnie, gdy założysz do niej dziewczęcą, kwiatową bluzkę z wiskozy czy bawełny.

Poza tym pamiętaj, że w byciu elegancką nie ma nic złego, chyba że tak ubierasz się na rower czy kręgle, tym samym utrudniając sobie życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 1 2