Życie z alergią

Czego nie powinnaś robić w relacji z facetem?

Czego nie powinnaś robić w relacji z facetem

Kobiety bardzo często dają się ponieść emocjom, przez co sporo tracą. Jeśli chcesz stworzyć dobrą relację z mężczyzną, musisz przestrzegać kilku zasad. Podpowiadamy, czego nie powinnaś robić w relacji z facetem.

Nie kontroluj go

Kobiety często mają tendencję do oplatania faceta niczym bluszcz. To nie jest dobre, bo stwarza w mężczycie poczucie zniewolenia. On nie lubi, gdy wydzwniasz do niego co 5 minut, by zapytać, co robi. Nie przepada też za masą SMS-ów od ciebie, które otrzymuje podczas męskiego wypadu z kumplami na mecz. To go zniechęca od ciebie i sprawia, że on marzy tylko o tym, aby jak najszybciej wymiksować się z tego układu.

Nie zmuszaj do spędzania z tobą całych dni

Kobiety uważają, że prawdziwa miłość ma miejsce wówczas, gdy dwoje ludzi spędza ze sobą całe dni i razem wszystko robi. To błąd, bo to najprostsza droga do zakończenia dobrze zapowiadającego się związku. Spędzając ze sobą całe dnie, szybko się sobą znudzicie, zniknie chemia i pożądanie. Zaczniecie szukać ich poza związkiem.

Nie narzekaj na swój wygląd

Nie narzekaj na swój cellulit, pierwsze zmarszczki, obwisły biust. Wiele kobiet tak postępuje w obecności swojego partnera. W ten sposób dają się tylko poznać jako niepewne siebie i zakompleksione. On normalnie nie dostrzega twoich wad, chyba że sama podsuwasz mu je pod nos, ciągle narzekając na swój wygląd.

Nie pisz do niego pierwsza, zwłaszcza gdy ma coś na sumieniu

Jeśli on coś narozrabiał, np. w ostatniej chwili odwołał spotkanie, podczas randki ignorował cię, wisząc non stop na komunikatorze, pod żadnym pozorem nie pisz do niego pierwsza. To on ma poczuć, że źle postąpił i przeprosić cię za swoje zachowanie. Jeśli tego nie zrobi, nie warto marnować na niego czasu.

Jeśli chcesz zaintrygować mężczyznę, nie odzywaj się do niego

Chcesz, żeby on zainteresował się tobą i myślał o tobie non stop? Zmień reguły tej gry i nie odzywaj się do niego. Twoje milczenie będzie bardzo wymowne. On w końcu zacznie się zastanawiać, gdzie i z kim jesteś, co robisz, gdy cię nie ma etc.

Sama nie proponuj spotkań

Niech mężczyzna ciągle widzi w tobie wyzwanie. Oni mają w sobie naturę zdobywcy i nie lubią, gdy zdobycz sama pcha im się w ręce. Dlatego też nigdy sama nie proponuj spotkań. Tę kwestię zostaw jemu. Jak zaproponuje randkę w niepasującym ci terminie, możesz przecież odmówić. Niech ma zagwozdkę.

Nie puszczaj płazem złych zachowań

Kobiety często wkurzają się na męskie zachowanie, zwracają facetowi uwagę, po czym zachowują się tak jak dawniej. W rezultacie on widzi, że nie umiesz się na niego złościć i nie wyciągasz żadnych konsekwencji. Zatem spodziewaj się kolejnych niestosownych zachowań. Facet musi liczyć się z tym, że przez złe zachowanie może cię stracić. To wymusi na nim właściwe postępowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *