Życie z alergią

Czego mężczyźni nie znoszą w łóżku?

Czego mężczyźni nie znoszą w łóżku

Choć każda z nas pragnie być doskonałą kochanką dla swojego mężczyzny, wiele z nas popełnia któryś z błędów. Czego mężczyźni nie znoszą w łóżku? U nas dowiesz się, czego nie powinnaś robić, by nie zrazić swojego faceta.

Nadgryzanie penisa

Mężczyźni lubią seks oralny, ale nie znoszą, gdy kobieta nadgryza im penisa. To jest po prostu bolesne. Nie zapominajmy o tym, że nie należy czynić drugiemu, co nam samym niemiłe. Żadna z nas nie chciałaby, aby mężczyzna gryzł jej piersi. To po prostu jest bardzo nieprzyjemne. Nie zadawajmy sobie bólu w sypialni.

Stosowanie dezodorantu do miejsc intymnych

Jakiś czas temu w drogeriach pojawiły się dezodoranty do miejsc intymnych.  Kobiety często mają zastrzeżenia do swojego naturalnego zapachu, więc skwapliwie zaczęły kupować tego typu produkty. To jednak nie podoba się większości mężczyzn. Uważają oni bowiem, że te dezodoranty do miejsc intymnych pachną syntetycznie i tanio.

Maseczka w sypialni

Mężczyźni niekoniecznie chcą nas oglądać podczas zabiegów upiększających. Warto mieć swój mały, kobiecy świat, do którego nie dopuszcza się mężczyzn.  Nie defiluj przed nim z maseczką na twarzy czy farbą na włosach.

Nieogolone nogi

Panowie zdecydowanie wolą, gdy dbamy o siebie i zawsze mamy gładkie nogi. Nie ma nic gorszego niż kobieta, która zapomina o goleniu nóg i chodzi ze szczeciną godną starszej pani.

Źle dobrana bielizna

Panowie nie lubią, gdy zdejmują z nas sukienkę, a pod spodem mamy majteczki w biedroneczki i stanik w identyczny wzorek. Pewne rzeczy po prostu nie prezentują się specjalnie zmysłowo. Kup sobie przynajmniej jeden komplet porządnej, erotycznej bielizny, w której go rozpalisz.

Prowokowanie do seksu i rezygnowanie z niego

Mężczyźni nie lubią, gdy najpierw się na nich rzucamy, rozbieramy, a nagle wpadamy na pomysł, żeby jednak zrezygnować z seksu. Owszem, do niczego nas nie zmuszają, ale czują się zawiedzeni takim obrotem spraw. Sama nie byłabyś zadowolona takim obrotem spraw, więc może nie rób facetowi tego, co tobie samej sprawia przykrość.

Proponowanie dziwnych strojów

Mężczyźni nie znoszą nosić stringów, dlatego nie zmuszaj go do zakładania tego typu bielizny. Zawsze możesz go namawiać do zakładania garnituru, krawatu, krótkich spodenek czy czerwonej koszulki, czegoś, co naprawdę lubisz, a przez facetów jest postrzegane jako męskie i nieośmieszające.