Życie z alergią

Co robi mężczyzna, który kocha kobietę?

Co robi mężczyzna, który kocha kobietę

Nie każdy facet mówi: kocham cię, co nie znaczy, że nie jesteś dla niego najważniejszą osobą na świecie.  Mężczyźni wolą okazywać uczucia za pomocą gestów. Co robi mężczyzna, który kocha kobietę?

Uśmiecha się

Jeśli mężczyzna kocha kobietę, będzie się do niej szczerze uśmiechał. Uniosą się nie tylko jego kąciki ust, ale też uśmiechać będą się oczy. Twój facet może też, śmiejąc się, pokazywać zęby i dziąsła. Ktoś, kto tak postępuje, na pewno ma czyste intencje.

Bardzo się z tobą liczy

On wie, że lubisz spacery, więc zaprasza cię na randkę nad rzekę.  Pamięta, że wolisz komedie, więc nie zmusza cię do oglądania fantastyki. Wie, że lubisz się przytulać podczas seksu, więc często cię obejmuje. Im bardziej liczy się z tobą, tym mocniej cię kocha.

Jest gotów do kompromisów

On wie, że potrzebujesz chwilki na to, aby przygotować się do jego spontanicznego wyjścia, więc zgadza się po ciebie podskoczyć za pół godziny, ale nie będzie też czekał na ciebie dwóch godzin, gdyż uważa to za stratę czasu.

Szuka kontaktu wzrokowego

Od większości przypadkowych osób po prostu  odwracamy wzrok, nie wytrzymujemy długotrwałego kontaktu wzrokowego. Tymczasem w oczy ukochanej osoby moglibyśmy się wpatrywać całymi godzinami.

Pamięta o drobiazgach

Np. o tym, że ostatnio podczas randki miałaś paznokcie pomalowane na różowo. Faceci naprawdę nie patrzą na takie drobiazgi, chyba że się zakochają. Wówczas są w stanie wymienić nawet kolor twojej sukienki z pierwszej randki.

Kupuje jedzenie, które lubisz

Chce bowiem mieć pewność, że będziesz mogła u niego coś zjeść, gdy zgłodniejesz. Dlatego przemyci dla ciebie ser feta do lodówki, nawet jeśli sam woli jeść mięso.

Martwi się o ciebie

On zawsze wieczorem odprowadza cię do domu lub odwozi, gdyż zwyczajnie boi się, że jakiś facet mógłby ci zrobić krzywdę i cię napaść.

Mówi podwyższonym głosem

Jeśli przy tobie piszczy z radości i ma dość wysoki głos, to znak, że cię kocha. On szczerze się cieszy, że cię widzi i nie jest w stanie tego ukryć. Jego głos może stać się niższy, gdy się podnieci.

Wychodzi z niego gaduła

On opowiada ci o problemach w pracy, swoim samochodzie, rodzinie itp. Mężczyźni dużo rzadziej mówią o uczuciach, są mniej rozmowni od kobiet. Dlatego gdy on się rozkręca z rozmową, to znak, że naprawdę ci ufa, bo cię kocha.

Zna imiona twoich przyjaciółek

On stara się zapamiętać jak najwięcej szczegółów z twojego życia. Skoro przyjaciółki są dla ciebie takie ważne, to chce pamiętać, z kim się spotykasz i co z nimi robisz.

Jego kumple wiedzą o tobie

Pamiętają twoje imię, wiedzą, czym się zajmujesz. On jest z ciebie taki dumny, że non stop opowiada kumplom o tobie, o tym, czym się zajmujesz i co lubisz.

Ma klapki na oczach

On nie dostrzega innych kobiet, nawet tych zjawiskowych piękności, gdy jest w twoim towarzystwie. Np. szczerze przyznaje, że nie wie, jakiego koloru oczy ma jego najlepsza przyjaciółka. Kolor twojej tęczówki zna natomiast doskonale.

Zgrał się z tobą

Macie podobne tętno i oddychacie w tym samym tempie. To znak, że wasze ciała mimowolnie się ze sobą synchronizują, gdyż zwyczajnie się kochacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *