Alergia u dzieci POKÓJ I ZABAWKI

Bądź aktywnym rodzicem w Akademii Zdrowych Zuchów

Bądź aktywnym rodzicem w „Akademii Zdrowych Zuchów”

Obecnie alergia nazywana jest chorobą XXI wieku.
Coraz więcej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym cierpi z powodu chorób alergicznych.
Profilaktyka we wczesnym rozpoznawaniu alergii i odpowiednio wczesne leczenie pozwala na zatrzymanie rozwoju choroby i nie dopuszcza do powikłań. Jeżeli chcesz sprawdzić czy u Twojego dziecka występują objawy typowe dla chorób alergicznych zapraszamy na www.zdrowezuchy.pl.

Rodziców zapraszamy na stronę internetową programu, gdzie znajdują się ciekawe informacje na temat chorób alergicznych.

Zachęcamy do wspólnych zabaw i zadań, które można zrealizować z dzieckiem w domu. Rozwijanie tematyki Akademii poza zajęciami przedszkolnymi utrwali zdobytą na zajęciach wiedzę.

Bądź aktywnym rodzicem w „Akademii Zdrowych Zuchów”
Celem programu jest wykształcanie w dzieciach nawyków prozdrowotnych, zwrócenie ich uwagi na czynniki wywołujące choroby i alergie, a także uczenia tolerancji do innych dzieci, zmagających się z chorobami.

Dziękujemy firmie LG Electronics Home Appliance, światowemu liderowi w segmencie urządzeń gospodarstwa domowego za stworzenie Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki zdrowotnej „Akademia Zdrowych Zuchów” i działalność pro zdrowotną skierowaną głównie do dzieci i osób dorosłych zmagających się z chorobami alergicznymi. Marka stawia sobie za cel oferowanie bardziej przyjaznych dla środowiska i zdrowia produktów. Innowacyjne technologie LG dbają o zdrowie najbardziej delikatnej skóry dzieci, szczególnie tych z wrażliwą skórą i skłonnością do alergii.

Uwaga! Patronem medialnym wydarzenia jest portal MojeAlergie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *