ABC alergii LECZENIE ALERGII

Alergia a glinka bentonitowa. Postaw na detoksykację organizmu!

glinka bentonitowa

Alergie mają związek z układem trawiennym, szczególnie jeśli chodzi o alergeny obecne w pożywieniu. Zatruty organizm potrzebuje oczyszczenia. Z pomocą przychodzi glinka bentonitowa. Postaw na detoksykację organizmu i pokonaj alergie!

Alergia a glinka bentonitowa

Glinka bentonitowa to sproszkowany bentonit wapienny czyli osadzony na ziemi pył wulkaniczny. Dzięki zawartości minerałów takich jak magnez, cyn czy żelazo, bentonit wykazuje wiele właściwości terapeutycznych. Glinka bentonitowa gwarantuje najwyższą jakość, spośród innych darów wulkanicznych. Złoża cennego bentonitu znajdują się także w Polsce. Najpopularniejszy jest bentonit wapienny, jednak stosuje się także bentonit sodowy oraz potasowy. Glinka bentonitowa jest zalecana na problemy z układem trawiennym, ponieważ redukuje wzdęcia i stymuluje perystaltykę jelit. Pomaga usunąć metale i toksyny z organizmu. Jest bogatym źródłem minerałów, niezbędnych do prawidłowej pracy rożnych układów ciała. Glinka sprawdza się także przy problemach skórnych takich jak trądzik. Przyspiesza również gojenie ran. Alergicy mogą skorzystać z dobrodziejstw bentonitu, ponieważ glinka łagodzi objawy alergii pokarmowych oraz reakcje skórne w wyniku ukąszenia owadów.

Postaw na detoksykację organizmu

Najważniejszym działaniem glinki bentonitowej jest detoksykacja organizmu, czyli oczyszczenie go z wszelkich toksyn. Czyste jelita zapewniają ich prawidłowe funkcjonowanie i nasze dobre samopoczucie. Aby pozbyć się jakiejkolwiek choroby należy oczyścić jelita, co ma także wpływ na alergie pokarmowe. Bentonit przyciąga i wchłania toksyny, nie powodując żadnych szkodliwych reakcji chemicznych. Glinka pozwala na pozbycie się bakterii, pasożytów oraz wszelkich innych substancji toksycznych. Jej stosowanie jest całkowicie bezpieczne, ponieważ bentonit nie wchłania się do organizmu. Przechodząc przez nasz układ pokarmowy, zbiera na swojej drodze szkodliwe związki, po czym zostaje naturalnie wydalony. Glinka bentonitowa to najsilniej działająca glinka, przyciągająca metale ciężkie. Nie uodparniają się na nią bakterie, przez co stanowi odpowiedni zamiennik antybiotyków. Na problemy takie jak wzdęcia, mdłości czy biegunki glinka sprawdzi się idealnie. Glinka bentonitowa może być stosowana także zewnętrznie, w formie okładów, maseczek czy jako dodatek do kąpieli. Jest dostępna w sklepach ekologicznych i zielarskich.

Osoby uczulone powinny spróbować niezwykłych właściwości glinki bentonitowej, Detoksykacja organizmu pomoże pozbyć się uciążliwych kłopotów trawiennych, związanych z alergią pokarmową. Oczyszczony organizm będzie pracował efektywniej, a my będziemy wolni od szkodliwych toksyn i bakterii.

Katarzyna Antos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *