MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu

WYDARZENIA

 • 3. Edycja Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej

  3. Edycja Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej

  21-23 października 2016 r. w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie, już po raz trzeci, odbędzie się najważniejsze wydarzenie w Polsce poświęcone alergii, nietolerancji pokarmowej, a także zdrowemu i ekologicznemu stylowi życia. DNI ALERGII wraz z towarzyszącym mu projektem ECORGANICA już na stałe wpisały się do kalendarza imprez przyciągających kilkutysięczną grupę zainteresowanych osób szukających

 • Wygraj piżamki antyatopowe dla dzieci firmy DERMASOVA!

  Wygraj piżamki antyatopowe dla dzieci firmy DERMASOVA!

  Skóra atopowa wymaga odpowiedniej pielęgnacji, niebagatelną rolę odgrywa również wybór bielizny nocnej. Produkty DERMASOVA wspomagają walkę z alergią, a szczególnie z AZS, są również polecane dzieciom uczulonym na roztocza oraz tym, które zmagają się z innymi chorobami skóry.

 • Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej

  Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej

  Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej to spotkanie, które będzie miało miejsce 22-23 listopada 2014 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszyscy zwiedzający, którzy zdecydują się nas odwiedzić będą mieli okazję nie tylko zdobyć cenne informacje, wziąć udział w warsztatach kulinarnych, skonsultować się z lekarzem, czy zajrzeć w zakamarki wzorcowego domu alergika. To także niepowtarzalna okazja do zapoznania się z szerokim zakresem oferty rynkowej produktów i usług z zakresu alergii i nietolerancji, a także poczynienia zakupów w promocyjnych cenach i skorzystania z licznych ofert wystawców.

 • Ptaki wokół nas. Konkurs na pTAK!

  Ptaki wokół nas. Konkurs na pTAK!

  Jesień to pracowity okres dla polskich ptaków. Jedne migrują, inne pracowicie przygotowują się do zimy. Serwis MiastoDzieci.pl oraz Stowarzyszenie Ptaki Polskie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem są ptaki widziane oczami dzieci.

 • Obchody III Światowych Dni Spirometrii w Polsce

  Obchody III Światowych Dni Spirometrii w Polsce

  6 dni temu, tj. 05.09.2014 r., z inicjatywy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP, odbyła się uroczysta inauguracja III Światowych Dni Spirometrii. Wsparcie medialne zapewniło Stowarzyszenie „Dziennikarze dla Zdrowia”.

 • Pokonaj wszy!

  Pokonaj wszy!

  Wydawnictwo Lekarskie PZWL postanowiło pomóc rodzicom, nauczycielom i opiekunom, których temat wszawicy dotyczy lub może dotyczyć oraz zwrócić uwagę na wymiar społeczny tej przypadłości.

 • Akcja: „Dotknij Marsa”

  Akcja: „Dotknij Marsa”

  Ruszyła akcja „Dotknij Marsa”, w której internauci pomagają spełnić marzenie niewidomej Julki. Dzięki ich udziałowi w grze na stronie www.dotknijmarsa.pl oraz aktywności w portalach społecznościowych, będzie mogła razem z białostockim łazikiem Hyperion2 dotknąć i zobaczyć czerwoną planetę podczas Europejskich Zawodów Łazików Marsjańskich w Polsce.

 • III Światowy Dzień Spirometrii

  III Światowy Dzień Spirometrii

  W dniach 10-20 września 2014 roku będziemy obchodzili w Polsce III Światowy Dzień Spirometrii. Akcja została zainicjowana przez European Respiratory Society oraz European Lung Fundation, koordynuje ją Polska Federacja Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergie i POCHP. Celem III Światowych Dni Spirometrii jest zwrócenie uwagi Polaków na choroby płuc.