Życie z alergią

8 rzeczy, dzięki którym on czuje się kochany

8 rzeczy, dzięki którym on czuje się kochany

Mężczyźni wyrażają swoje uczucia za pomocą czynów i tego samego oczekują od kobiet. Wiele z nas nie zdaje sobie sprawy, że facet może czuć się dla nas mało ważny, choć zapewniamy go o swoim uczuciu na każdym kroku. On po prostu patrzy na inne rzeczy. Przedstawiamy 8 rzeczy, dzięki którym on czuje się kochany.

Buziak bez powodu

Mężczyźni mają w sobie często coś z małego dziecka. Lubią być całowani i przytulani bez powodu. Cieszą się z takich drobiazgów. Całus na dzień dobry i dobranoc naprawdę wiele dla nich znaczy, choć większość nigdy się do tego wprost nie przyzna.  On chce, żebyś go całowała i przytulała bez powodu, abyś czasem zdała się na spontaniczność.

Gdy zrobiłaś jego ulubione danie

On miał ciężki dzień w pracy, szef go ciągle wzywał na rozmowę ws. rozwoju firmy. Tym bardziej doceni tak prosty gest, jakim jest przygotowanie przez partnerkę jego ulubionego dania. To z pewnością poprawi mu nastrój i sprawi, że poczuje się traktowany wyjątkowo.

Gdy uśmiechasz się do niego

Mężczyźni naprawdę zwracają olbrzymią uwagę na to, jak często się do nich uśmiechasz. Im częściej to robisz, tym większej pewności siebie dodajesz swojemu facetowi.  On widząc twój uśmiech, czuje się wyróżniony i kochany.

SMS „Myślę o tobie”

Niby nic, a pokazuje, że on zajmuje ważne miejsce w twoim życiu. Kochasz go, bo o nim myślisz w środku dnia. Dlatego nie obawiaj się, że on uzna to za tani sentymentalizm, tylko od czasu do czasu wyślij mu wiadomość o takiej treści.

Wybaczanie drobnych grzeszków

Nie chodzi o to, abyś wybaczała mu rzeczy, w których naprawdę mocno cię zawiódł. Warto jednak czasem darować sobie awanturę o drobiazgi takie jak nieopuszczona deska klozetowa czy porozrzucane skarpetki.

Gdy uczestniczysz w istotnych dla niego wydarzeniach

Jeśli on jedzie na rajd samochodowy, zabierz się z nim. Ma tego dnia obronę pracy magisterskiej? Zrób mu niespodziankę i czekaj na niego z gratulacjami pod uczelnią. To są drobiazgi, które pokazują, że jego sprawy są dla ciebie ważne.

Gdy dajesz mu kredyt zaufania

Pokaż czasem, że mu ufasz. Trzymanie go w domu pod nadzorem w niczym nie pomoże. Jeśli ma ochotę, niech wyjdzie czasem z kumplami na miasto. Gdy okazujesz mu zaufanie, masz większą szansę na to, że on odwdzięczy się wiernością i nie będzie chciał cię zawieść.

Gdy pozwalasz mu być sobą

W ten sposób  pokazujesz mu, że go kochasz takim, jakim jest. Niech nosi swoje ulubione ciuchy, nawet jeśli tobie jego stylizacje średnio odpowiadają. Czy to naprawdę takie istotne? Najważniejsze jest to, jak czujesz się w jego towarzystwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 1 2