Życie z alergią

5 zalet bycia niską kobietą

5 zalet bycia niską kobietą

Niski mężczyzna często ma kompleksy związane ze wzrostem. Przyjęło się bowiem, że facet musi być wyższy od swojej partnerki. W przeciwnym wypadku nie jest dostatecznie męski i nie znajdzie sobie kobiety. W przypadku pań sytuacja wygląda zgoła inaczej. Nikt kobiecie nie wypomina niskiego wzrostu. Przedstawiamy 5 zalet bycia niską kobietą.

Każdy facet jest od ciebie wyższy

Niskie kobiety nie mają problemów ze znalezieniem faceta czy partnera na studniówkę, tudzież wesele. Każdy mężczyzna jest od nich wyższy, dlatego mają znacznie większy wybór. Nie muszą się bać noszenia przy nich obcasów, bo nawet w szpilkach ich nie przerosną.

Możesz bezkarnie nosić obcasy

No właśnie, nikt nie będzie na ciebie patrzył krzywo, gdy do pizzerii założysz szpilki, bo każdy wie, że jesteś niska i tobie po prostu przystoi nosić buty na obcasie niezależnie od okazji. Nawet w wysokich szpilkach nigdy nie czujesz się jak żyrafa. Zawsze możesz sobie dodać parę, a nawet kilkanaście centymetrów za pomocą butów na obcasie.

Masz duże powodzenie wśród mężczyzn

Niskie i drobne kobiety cieszą się ogromnym powodzeniem pośród panów. Mężczyźni mają do nich ogromną słabość. Kojarzą im się bowiem z osobą wymagającą troski, a każdy facet chce otoczyć swoją partnerkę silnym ramieniem.

Możesz zawsze liczyć na pomoc facetów

Mężczyźni bardzo chętnie i często automatycznie niosą pomoc, gdy widzą przed sobą słabszą i niższą kobietę. Chętnie ściągną towar z wyższej półki, zaniosą zakupy do samochodu etc. Przy niskich paniach włącza im się silny instynkt opiekuńczy.

Możesz kupować ubrania także na dziale dziecięcym

Niskie kobiety mają duży wybór ubrań. Mogą kupować je nie tylko na dziale kobiecym, ale też dziecięcym. Często sukienki czy spódnice dla nastolatek są dużo ładniejsze i bardziej kolorowe niż dla dorosłych. Można zatem zaszaleć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *