Życie z alergią

5 kolorów sukienek, które wprawią cię w wakacyjny nastrój

5 kolorów sukienek, które wprawią cię w wakacyjny nastrój

Podobno wraz z początkiem czerwca aura ma stać się nieco bardziej wakacyjna. Obecnie jest dość deszczowo i ponuro, musimy chodzić w grubych kurtkach, przez co zupełnie nie czujemy wakacyjnej atmosfery. Na szczęście można to zmienić, dodając sobie przy okazji odrobinę optymizmu. Kolory, którymi się otaczamy mają moc. Przedstawiamy 5 kolorów sukienek, które wprawią cię w wakacyjny nastrój.

Żółty

Kojarzy się ze słońcem, ciepłem, egzotycznymi owocami i radością. Warto mieć coś w tym pozytywnym kolorze. Gdy go zakładasz, sama zaczynasz promienieć szczęściem i dobrą energią. A to przyciąga pozytywnie nastawionych ludzi.

Turkusowy

Kojarzy się z kolorem morza w kurorcie wypoczynkowym.  Ma w sobie coś kojącego, a zarazem dodającego energii i mobilizującego do działania. Pięknie ożywia twarz i sprawia, że wyglądamy młodziej.

Zielony

Uchodzi za kolor nadziei, ale też kojarzy się z naturą i wypoczynkiem na jej łonie. Jeśli już nie możesz doczekać się wakacyjnego wypadu w góry, stwórz sobie jego namiastkę w postaci zielonej sukienki.

Koralowy

Gdy jedziemy na wakacje, często zabieramy ze sobą strój kąpielowy lub pareo w tym kolorze. Idealnie komponuje się z opalenizną. Podkreśla ją i ożywia też twarz.

Pudrowy róż

Jest delikatny i bardzo dziewczęcy, ale też ma w sobie dużo łagodności i optymizmu, którego czasem nam brakuje, gdy tęsknimy za spokojem i odpoczynkiem w gronie najbliższych nam osób.