MojeAlergie.pl - serwis dla alergików

Moje Alergie - serwis dla alergików

Menu

Peeling kawitacyjny


Peeling kawitacyjny

Wszystkie dobrze wiemy, że złuszczanie naskórka to podstawa pięknej i zadbanej skóry twarzy. Peeling możesz wykonać sama w domu, jednak dużo lepsze efekty uzyskasz wybierając się na zabieg w salonie kosmetycznym. Co ważne, alergia nie jest ograniczeniem.

Pamiętaj jednak, by poinformować kosmetyczkę, że jesteś alergikiem.

Peeling kawitacyjny to ostatnio popularny zabieg oczyszczania, złuszczania skóry, który wykonywany jest za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Zabieg – poza złuszczeniem – zapewnia skórze mikromasaż, który poprawia jej krążenie i dotlenienie. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Ads code goes here

Czym są ultadźwięki?
Technologia ultradźwiękowa została wypromowana i spopularyzowana w świecie kosmetyki w latach 80-tych ub.w. dzięki szerokiej gamie zastosowań, dużej efektywności, znaczącemu działaniu leczniczemu oraz łatwej obsłudze. Ze względu na czynne działanie ultradźwięków szczególne uznanie zyskało ultradźwiękowe urządzenie do masażu.

Peeling kawitacyjnyZa ultradźwięki możemy uznać falę sprężystą o częstotliwościach znajdujących się powyżej górnej granicy słuchu człowieka, przekraczającej 20000 Hz, której podstawowym efektem działania na tkanki jest działanie mechaniczne zwane „mikromasażem”, a spowodowane wahaniem ciśnień w przebiegu fali dźwiękowej. Oddziałuje na ciało powodując drganie komórek, zmienia ich objętość i wywołuje ruch cytoplazmy. Cząsteczki komórkowe zaczynają wibrować i ocierać się o siebie, co regeneruje, odmładza tkanki oraz stymuluje działanie systemu nerwowego.

Strony: 1 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nie przegap!

Alergia na cynamon – przyprawy korzenne to silne alergeny

Zamknij