Ośrodek ARKA- MEGA Kołobrzeg Kołobrzeg, woj. zachodniopomorskie

Dane kontaktowe

Ośrodek znajduje się wśród terenów zielonych, ok. 50m od piaszczystej plaży na skraju parku uzdrowiskowego. Stanowi on doskonałe miejsce dla ludzi ceniących relaks i aktywny wypoczynek na łonie natury jak i w nowocześnie wyposażonych salach Fitness, krytych kortach tenisowych.

Arka Medical Spa oferuje 800 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach, znajdujących się w części A, C i D kompleksu hotelowego.

W części A do dyspozycji gości są pokoje:1-osobowe, 2-osobowe typu komfort, pokoje studio oraz apartamenty.

W części C znajdują się pokoje 2-osobowe typu komfort i komfort plus, pokoje familijne, apartamenty, apartamenty LUX oraz pokoje z bezpośrednim widokiem na morze. W tej części, na parterze, są również zlokalizowane pokoje z bezpośrednim wyjściem na patio, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Budynek D zajmowany jest w całości przez apartamenty, przeznaczone zarówno do dyspozycji gości, jak i na sprzedaż.

Większość pokoi posiada balkon oraz internetowe łącze przewodowe.

Wypoczynek w Arce Medical SPA to również oferta zabiegowa Centrum Odnowy Biologicznej. Zabiegi z zakresu fizykoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa i balneoterapii z kriokomorą i grotą solną wpływają na dobre samopoczucie.

Galeria Spa to kompleksowa pielęgnacja twarzy i ciała: kąpiel w białej glince, okłady Egyptos, Talmer, masaże z użyciem profesjonalnych preparatów kosmetycznych masaż ajurwedyjski.

Do dyspozycji Gości pozostają: pokoje,restauracje, kawiarnie, lobby bar, baseny, sale rehabilitacyjne, salon gier, klub, w którym można zagrać w szachy, warcaby, karty, miejsce na ognisko oraz parking dozorowany.

Układ pokoi wschód-zachód powoduje, że z większości okien rozciąga się widok na morze.

Uwagi

Grota solna

Polecane przez MojeAlergie.pl