Jonizator zamiast klimatyzatora

Jak wybrać jonizator?

Spośród szerokiej gamy produktów na rynku możemy zdecydować się na

  • jonizator termoemisyjny wytwarzający wodne łagodne jony ujemne, bez szkodliwych rakotwórczych gazów – jak tlenek azotu czy ozonu. Taki jonizator zapobiega chorobom wywołanym przez bakterie beztlenowe (gnilne), wzmacnia system obronny organizmu.

 

Dlatego jonizatory polecane są wszystkim alergikom, astmatykom, osobom cierpiącym na chore zatoki, migreny, moczenie nocne, ale też paradontozę, chorobę Burgera, reumatyzm, choroby dróg oddechowych, nadciśnienie, nerwobóle i inne choroby. Rezultaty są podobne do leczenia klimatem wodnych jonów ujemnych lasu świerkowego, gór i morza.

Jonizator działa uspokajająco i pomaga zlikwidować bezsenność, przyspiesza gojenie się ran i rozwiązuje problem duszności. Znacznie zmniejsza złe samopoczucie przy zmianach pogody, oczyszcza powietrze z dymu i kurzu. Neutralizuje szkodliwe jony dodatnie i zastępuje je leczniczymi wodnymi jonami ujemnymi. Łatwiej utrzymać czystość w domu, gdyż do mieszkania znacznie mniej wchodzą muchy, osy, komary, mrówki faraona.

Jonizator zamiast klimatyzatoraRozkładające się szczątki organiczne pod powierzchnią ziemi wytwarzają jony dodatnie, które dostają się po ścianach do naszych domów i wdychamy je z powietrzem. To tzw. jonowe promieniowanie rozkładu organicznego, które zakłóca proces prawidłowego utlenienia w żywych organizmach i powoduje rozwój bakterii beztlenowych wywołujących wiele groźnych chorób.